Ilustračná fotografia
Foto: isifa
#Zakázané strany

Biť či nebiť? Za nemravnú skúšku nič nedáte!

Ilustračná fotografia
Foto: isifa
#Zakázané strany

Biť či nebiť? Za nemravnú skúšku nič nedáte!

11.3. 2015 14:50 Nepleťme do toho históriu ani markíza de Sade, toto je malá ochutnávka pre tých, ktorí to majú radi horúce a majú partnera na rovnakej vlnovej dĺžke.

Nepotrebujete na to skrinku plnú náhubkov, reťazí či trsteníc, a ak patríte k citlivejším povahám, zasýtite vlka a ešte aj ovca zostane celá.

Pripútajte sa, prosím

Pätina sexuálne aktívnych ľudí už niekedy v živote použila putá, alebo minimálne priviazala svojho partnera k posteli. Na putách fičia aj najcelebritnejšie z celebrít a pocit spútanosti patrí medzi najčastejšie ženské erotické fantázie. „Je to fakt sexi zážitok, keď sa nemôžete brániť a viete, že vás má vo svojej moci. Putá, remienky a bičíky sú skvelé vynálezy.“ vyhlásila Eva Longoria. A vraj zúfalá!

Putá sa dnes vyrábajú v akomkoľvek vyhotovení a držia krok s farbami i materiálmi, ktoré v danej sezóne letia, takže sa z nich postupne stal skôr módny ako erotický doplnok. Klasické, vykladané krištáľmi, zirkónmi a, áno, aj diamantmi, mäkučké plyšové, v ktorých budete trpieť ako v bavlnke. Putá môžu byť aj kožené, prípadne zavesovacie, spútavať nimi môžete ruky aj nohy, len vždy dbajte na bezpečnostné pravidlo, aby ste muža, ktorý sa vás chystá pripútať o posteľ s rukami vyvrátenými dozadu, poznali už nejaký ten piatok.

Päťadvadsať

Dostať ich na zadok z lásky je predsa len iná káva. Buď to bude baviť vás, alebo jeho, alebo sa budete striedať, no u väčšiny párov je jasne zadefinované, kto „trestá“ a kto „drží“. Začiatočníci môžu siahnuť po plácačke z peria, ktorá akurát tak jemne pošteklí, a v ďalšom leveli na vás čaká bičík šitý na mieru, pretože dnes je už na trhu všetko. Preferovaný model je bič s pevnou, napríklad drevenou rukoväťou a dlhým strapcom kvalitnej jemnej hovädzej kože. K drvivej väčšine bičíkov ponúka výrobca aj koženú masku v príslušnej farbe, ktorá atmosféru dovedie do dokonalosti. Čo sa týka dôvodu na vytrestanie, ten sa nájde vždy. Kúpil namiesto polohrubej múky hrubú? Nech sa páči!!

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra