Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Úzka verzus široká: Ako vyzerajú "normálne" ženské intímne partie?

Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Úzka verzus široká: Ako vyzerajú "normálne" ženské intímne partie?

14.10. 2018 15:10 Často sa skloňuje veľkosť mužského pohlavného orgánu. Ale my sme boli zvedaví na opačný pohľad.

Je zaujímavé, koľko žien, keď má náhodou aj pekný zadok, aj hladké stehná, pevné bruško a prsia ako dve jabĺčka, poctivo hľadá, až kým na svojom tele nenájde niečo hodné zožierania. Do tejto kategórie patrí široká/úzka vagína. 

Čo je labioplastika ?

Muži veľmi často zvyknú riešiť veľkosť pyskov. Zdá sa, že tento "jav" je pre nich stále veľkou záhadou. Návšteva plastického chirurga kvôli úprave intímnych partií býva často otázkou dlhého rozhodovania. Dámy sa zveria do rúk špecialistov z estetických, ale i zdravotných dôvodov, keď sú ich rozmery či tvary intímnych miest už skutočne na príťaž alebo spôsobujú bolesť. V Spojených štátoch patrí táto operatívna úprava k bežným zákrokom, u nás začína byť čoraz viac vyhľadávaným zákrokom.

Prečítajte si: 

Ide o kozmetickú úpravu umožňujúcu zmenšenie malých alebo veľkých pyskov ohanbia, či prípadné ich formovanie. Operácia je vhodná u žien s veľkými pyskami ohanbia, ktoré spôsobujú problémy pri bežnom živote, osobnej hygiene, športových aktivitách, či pri sexuálnom styku.

fit brucho
fit brucho
Zdroj: Shutterstock

Veľká, malá, široká

Mimochodom, povedal vám niekedy partner, že vaša pošva nie je dosť úzka? 89 percent respondentov sexi ankety odpovedalo, samozrejme, nie, nikdy. Zvyšných 11 je zrejme po pôrode trojičiek, lebo ani my skutočne nepoznáme živého muža, ktorý by sa posťažoval na inkriminovanú vec.

Zdroj: redakcia EVA
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra