×
#Zakázané strany

Ako byť skvelá milenka? Doprajte mu týchto 6 vecí a jeho rozkoš bude nekonečná

28.1. 2022 19:02 Ak túžite svojho partnera potešiť ako nikdy predtým a zlepšiť svoj milostný život, buďte originálne a zmyselné!

Nie, nemusíte stvárať krkolomné pozície, ani sa inšpirovať výkonmi z porna, stačí ak svojmu mužovi dáte najavo, že ho chcete a túžite po milovaní s ním. K tomu vám môže pomôcť týchto šesť jednoduchých, ale účinných tipov.

1 Malá predohra nie je nikdy na škodu

Aj keď taká rýchlovka „na stojáka“ mužov vzrušuje, platí, že aj oni majú radi predohru. Každého chlapa určite baví pohrávať sa s vlastnými „chlípnymi“ myšlienkami a okolitými vizuálnymi podnetmi. Preto mu vzdychajte do ucha, nechtami prejdite po hrudníku, tľapnite ho po zadku, jednoducho čokoľvek vám napadne. Poriadne ho vzrušte a následne zmeňte tempo. Pre mužov je veľmi sexi, keď to už nemôžete vydržať a začnete zo seba zvliekať šaty a idete priamo na vec.

2 Vášnivé bozkávanie

Pozerajte mu do očí hlboko a s vášňou a pritúlte sa k nemu celým nahým telom a potom ho vášnivo bozkávajte. V tomto okamihu sa mieša naliehavosť a neochota čakať, až niečo také urobí on a preto ho to vzrušuje.

autor:  Nina Nová

Video