Foto: shutterstock
#Zakázané strany

Ak sa váš partner začne správať takto, môže byť za tým milenka

Foto: shutterstock
#Zakázané strany

Ak sa váš partner začne správať takto, môže byť za tým milenka

22.2. 15:45 Majsterkami na skrývanie nevery sú ženy. Muži sa prezradia tak, že o tom často ani sami netušia - no ženský šiesty zmysel neklame!

Všetko sa zdá ideálne... až na drobné zmeny, ktoré v začiatkoch spozoruje len veľmi ostražité oko. Potom sa pridajú aj tie väčšie zmeny - a o nevere niet najmenších pochýb, aj keby ste si nahovárali opak.

Obligátne veci ako skrývanie telefónu, zmeny hesiel, neskoré príchody, náhle nevysvetliteľné odchody, víkendové služobné cesty tentokrát vynecháme - to, že svedčia o tom, že sa vo vašom vzťahu nedeje nič dobré je jasné.

1 Je ticho.
V snahe neprezradiť sa prestáva rozprávať. Tak, ako predtým vedel aj hodinu trúsiť vtipné historky z práce, teraz mlčí ako zarezaný. A keď aj niečo povie, chýbajú v jeho príbehu osoby a obsadenie.

To, že s niekým „šérujete“ chlapa sa nie raz prejaví aj tým, že sa u vás začnú objavovať zápaly,
Zdroj: Shutterstock

2 Šteká.
Doteraz to nikdy nerobil- teraz pri sebemenšej nespokojnosti vyštekáva ako zmyslov zbavený. Všetko ho dráždi, na nič nemá čas, zdá sa vám, že ho vyrušuje už aj vaša prítomnosť.

3 Vyhýba sa fyzickému kontaktu.
Predtým vás zvykol capnúť po zadku, pohladiť, objať- teraz nič. Uhýna sa vám ako cudzej osobe –o tom, že sa vás v posteli nedotkol už nejaký ten piatok ani nehovoríme. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

Zdroj: redakcia EVA
autor:  Aneta Antolová
Diskusia