Foto: Northfoto
#Zakázané strany

7 vecí, ktoré v posteli vydesia každého muža. Minimálne jednu ste spravili aj VY!

Foto: Northfoto
#Zakázané strany

7 vecí, ktoré v posteli vydesia každého muža. Minimálne jednu ste spravili aj VY!

6.11. 2019 12:00 Chce to on, chcete to vy. Ups, zrazu ho niečo vydesilo a zostal ako skamenený. Nechápete, čo sa deje? Pravdepodobne ste spravili jednu zo siedmych vecí, ktoré odradia od sexu každého muža. Schválne, viete, čo by to mohlo byť?

V tom najlepšom zrazu prestane. Na to, aby sa vyľakal pri sexe, stačí mužovi naozaj málo.

1. Hryzenie
Podľa psychologičky Barbary De Angelis medzi najčastejšie prosby mužov smerom k svojim milenkám patrí obmedzenie kontaktu zubov s penisom. Mužská pýcha je totiž veľmi citlivá a čo my považujeme za nevinné hryzkanie, oni pociťujú ako skus T-rexa. Zuby radšej nevystrkujte a nechajte ich schované za perami, váš partner bude oveľa spokojnejší.

2. Krik
Muži majú radi ženy, ktoré sa neboja dať najavo, že majú záujem o sex. Preto váš partner bude vďačný, keď bude vedieť, že ste ochotná byť sexuálne rovnako aktívna ako on. Ale zase to netreba preháňať. Väčšina chlapov neznáša, ak žena kričí ako zmyslov zbavená, rozťahuje nohy až do nebies a tvári sa pri tom ako Johanka z Arcu. Muž chce dobývať a nie byť dobývaný.

3.  Vypľúvanie ejakulátu
Nuž áno, pri orálnom sexe nie je nič nezvyčajné, ak muž vyvrcholí do vašich úst. Áno, vieme, ejakulát má svoju špecifickú chuť i vôňu, ale skúste to prekonať a jednoducho prehltnúť, alebo aspoň nenápadne vypľuť a zakamuflovať do ďalších sexuálnych hier. Ak po jeho vyvrcholení okamžite letíte do kúpelne alebo hľadáte servítok, aby ste sa onej tekutiny zbavili, na muža to pôsobí mimoriande ponižujúco až desivo.

autor:  Nina Nová