Stačí málo, aby ste ho poriadne rozpálili.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

5 sexi trikov, ktorými ho privediete do extázy: Sú maximálne jednoduché!

Stačí málo, aby ste ho poriadne rozpálili.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

5 sexi trikov, ktorými ho privediete do extázy: Sú maximálne jednoduché!

14.5. 10:27 Ako ho dostať do extázy? Vyskúšajte niektorý z týchto piatich spôsobov, ktorými mu navodíte nepoznanú rozkoš.

Predohra je pre oboch partnerov dôležitá a rozhodne ju nevynechávajte. Táto fáza môže trvať chvíľku, ale aj desiatky minút, kedy vpôyvom telesnej alebo psychogénnej stimulácie dochádza k postupnému nárastu sexuálneho vzrušenia. Aké možnosti máte k dispozícii?

Vzrušovanie čuchom
Čuch má v erotike obrovský význam. Pri milovaní môžete vnímať partnerovu pokožku, jeho pižmo, vônu vlasov i ďalších partií, čo stupňuje vzrušenie. Niektorí experti tvrdia, že aj kombinácia telesných tekutín robí pri sexe svoje. Spermie sú zásadité, sekrét z vagíny zase kyslý. Kombinácia oboch vytvára tekutinu s úplne novými chemickými vlastnosťami a vôňou, ktorá je veľmi erotická. Feromony, zmes omamných zložiek vylučovaných pri sexuálnom vzrušení, vylučujú žľazy v podpazuší, ústach, na bradavkách, pod kolenami, na zápästí i na dlaniach. Nechajte ho privoňať! Bude vo vytržení.

Vzrušovanie slovami
Zvyčajne ide o farbu hlasu, ktorá mu imponuje a stimuluje k nadviazaniu fyzického kontaktu. Vzrušovanie slovami by sa malo stať pravidelnou súčasťou milostnej predohry, pretože reč poskytuje množstvo možností, ako partnera naladiť. Jediná veta povedaná správnym hlasom dokáže pretepliť nielen celú miestnosť.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra