Po 20 rokoch vzťahu objavila svoj tajný fetiš: Príbeh, ktorý vás inšpiruje!

Ona je teraz iniciátorkou
Zdroj: Shutterstock

„Môj muž nikdy nebol v posteli až taký konzervatívny, to skôr mne sa nechcelo robiť kadejaké nové polohy a skúšať erotické hračky. Je pravda, že za náš biedny sexuálny život som mohla z veľkej časti ja. Odmietala som ho. Kvôli záchrane manželstva som však pristúpila na ‚okorenenie‘,“ hovorí. Ako prvú vyskúšali klasiku v podobe pút, zaviazania očí, až prešli na hranie rolí.

„A tu som na to prišla. K putám sme si kúpili bičík, lebo plesnutie po zadku sa mi vždy páčilo. Povedali sme si, že pritvrdíme. Tá koža na bičíku, jej vôňa a to, ako sa hýbala, to všetko ma neskutočne dráždilo. Keď sme sa potom s manželom prechádzali po sexshope, spýtala som sa ho, či si nekúpi kožené gate. K nim neskôr pribudla vesta a iné doplnky. Nikdy mi nešlo o žiadne sado-maso, to nie.

Plesnutie bičíkom mi absolútne stačí. Ale keď je môj muž na mne v koženom oblečení a ja cítim tú vôňu a vidím, ako v tom vyzerá, je to pre mňa ako afrodiziakum. Našťastie sa to páči aj jemu a máme dohodu, že minimálne raz za mesiac sa dá do koženého a poriadne si to užijem aj ja,“ usmieva sa Marína.

Článok pokračuje na ďalšej strane

autor:  Diamond

Video