mužský orgazmus
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

10 dôvodov, prečo TO mužom v gatiach NEFUNGUJE: Konajte, čaká vás multiorgazmický maratón!

mužský orgazmus
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

10 dôvodov, prečo TO mužom v gatiach NEFUNGUJE: Konajte, čaká vás multiorgazmický maratón!

7.4. 23:30 Každý chlap chce spoľahlivú a veľkolepú erekciu, no život píše aj iné príbehy. Vezmite veci do vlastných rúk, svetlé zajtrajšky sú nadosah!

Chuť by aj bola, len koho zohnať, aby to dorobil? Uznávame, že ak niečo podobné prežívate, už sa nesmejete. Plecia priemerného muža môžu byť dostatočne statné aj vytrénované, no napriek tomu na nich spočíva dosť starostí na to, aby sa občas tej ťažobe poddali. Nehovoríme teraz o prípadoch, keď je ten váš na ružových upokojujúcich tabletkách alebo po čerstvo voperovanom bypasse. Ale erekcia môže z času na čas „pokrivkávať“ aj z menej závažných dôvodov. A aby ste si kvôli nim neužili a ešte si z toho obaja robili ťažkú hlavu, to v Zakázaných stranách nemôžeme dopustiť. Pustite sa do nášho 10-bodového vylučovacieho programu, a keď budete mať problém aj na jeho konci, navštívte lekára.

1. Poloha
Potrebujete takú, ktorá erekciu vďaka fyzikálno-technickým okolnostiam podporuje a nie oslabuje. Celé tajomstvo je v gravitácii. Aké jednoduché, však? Misionár alebo zozadu sú polohy, ktoré umožňujú dobrý prietok krvi správnym smerom. Nepokúšajte preto polohy, kde ste hore vy, lebo okrem pekného výhľadu si napokon nič iné nevychutnáte.

autor:  red.
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra