ZAKÁZANÉ OVOCIE: Pre mormónky je predmanželský styk síce TABU, ale...

Bublinkové porno
Kedysi študenti lietali do Las Vegas, aby sa zosobášili, v pokútnom hoteli si užili niekoľko hodín sexuálnych radovánok, a po návrate domov do Utahu požiadali o anulovanie manželstva. Dnes majú sex nasucho, keď oblečení simulujú sexuálne pohyby, ležia nahí v objatí, no bez penetrácie, do akcie zapájajú prsty, dlane, ústa, dokonca aj okrúhle polovičky zadku, medzi ktorými muž pohybuje svojím penisom, až kým nedospeje k vyvrcholeniu. Posledná opísaná praktika má dokonca aj meno, volá sa „hotdogging“. Pre odvážnych je tu zas „saddlebacking“, keď sa nábožné tínedžerky oddávajú análnemu sexu, aby si panenský venček uchovali pre manžela. Biblia o zákaze klopať na zadné dvere predsa nič nehovorí... Aj na pozeranie porna si nadržaní mormóni našli v zákone medzeru, lepšie povedané bublinu. Na prvý pohľad nevinné obrázky dievčat v bikinách sú vo ­Photoshope pomocou techniky nazývanej bubbling upravené tak, že sporé oblečenie zakrýva farba a vo vytvorených bublinách sa ocitá ich telo, ktoré odrazu vyzerá ako nahé.

Takéto správanie však na ľuďoch zanecháva niekedy dosť vážne následky. „Hoci o sexe na sociálnych sieťach hovorím už niekoľko rokov, stále mám napríklad problém vysloviť nahlas slovo masturbácia, pretože je vo mne tak hlboko zakorenené, že je to čosi hriešne,“ priznáva Lexi.
Ak sa teda ľudia boja otvorene o sexe čo len rozprávať, prečo sa potom študenti uchyľujú k tomu, že im posteľou trasú kamarátky a od skutočného pohlavného styku ich delí len jeden nepozorný pohyb panvou? Ak sa rozhodnú dielo dokonať do úspešného konca, nikto sa o tom predsa nedozvie, nie? Práve naopak. Dozvie sa to čoskoro celá komunita, pretože u mormónov funguje koncept spovede tak trochu inak.

Rebelka s príčinou: chlapci
„Vždy som bola tak trochu rebelka, rada som posúvala hranice toho, čo bolo dovolené a čo bolo zakázané. V kostole do mňa vtĺkali, aby som s chlapcami počkala a prvé rande mala až po šestnástke. No ja som rozhodne nečakala tak dlho ani na prvé rande, ani na prvý bozk. Myslím, že som mala nejakých dvanásť rokov, bola som zvedavé dievča a zapáčilo sa mi to,“ hovorí úspešná blogerka a influencerka Amber Clark. Matku štyroch detí na Instagrame sleduje viac ako 1,3 milióna ľudí. „Učili nás, že hriechy musíme pravidelne priznávať biskupovi. A hriechom bolo všetko od myšlienky na pekného chalana po masturbáciu alebo, nedajbože, fyzický kontakt s opačným pohlavím. Náš biskup bol navyše otcom mojej spolužiačky a dobrým priateľom mojich rodičov. Rozhodne sa mi nechcelo priznávať sa mu, že som po večeroch kreslila srdiečka s iniciálkami chalana, ktorý sa mi páčil, alebo že som skúšala masturbovať v sprche pomocou prúdu vody. No musela som, inak by som sa spolu s rodinou nedostala do neba, čo je pre mormónov skutočne vážna hrozba, keďže celé učenie cirkvi je založené na koncepte nesmrteľnosti rodiny,“ pokračuje Amber. Hoci náboženstvo neprikazuje, ako často sa treba s biskupom rozprávať, blogerka tvrdí, že v jej prípade šlo o týždennú spoveď a ako trest sa nesmela zúčastniť na svätom prijímaní spolu so svojou rodinou. „Ten pocit hanby, ktorý cítite, pretože ste zhrešili... Prepaľujú vás nahnevané pohľady rodičov a začudované oči súrodencov. Každý týždeň som zažívala verejné poníženie, pretože som si dovolila myslieť na opačné pohlavie. Až teraz, keď som dospelá, som si uvedomila, aké neskutočne škodlivé je toto učenie mormónskej cirkvi pre mladých ľudí. Dnes, keď sa pozriem na chyby, za ktoré ma hrešili a pre ktoré som sa cítila pošpinená, vidím, že vôbec neboli také zlé. Škoda, že som vtedy nevedela, že to, čo robím, je pre tínedžerku úplne normálne a nemusím sa za to hanbiť,“ vysvetlila kráska na svojom blogu.

sex
Zdroj: shutterstock

Manželstvom sa to len začína
Úspešná 27-ročná mormónska blogerka Taylor Frankie Paul si na TikToku v priebehu posledných pár rokov nazbierala úctyhodných 3,6 milióna sledovateľov. Verejnosť so zatajeným dychom hltala videá jej dvoch rozkošných detí a sexi manžela s vypracovaným telom v multimiliónovej vile niekde v Utahu. Až kým Frankie v máji 2022 neoznámila škandalóznu novinku: požiadala o rozvod, sťahuje sa z domu aj s deťmi a s manželom sú soft swingeri. „Znamená to, že s manželom máme otvorený vzťah, no bez toho, aby došlo k sexuálnemu styku. Ten môže byť len medzi nami dvoma. No všetko ostatné je dovolené,“ vysvetlila na live streame fanúšikom, ktorým z toho padla sánka. Soft swinging je tak ďalšou z radu extrémnych praktík, pomocou ktorých sa mormóni snažia skúmať svoju sexualitu bez toho, aby ich čakalo večné zatratenie. Experimentovanie sa dialo v dôvernej skupine priateľov, no Taylor porušila pravidlá a mala sex s manželom svojej kamarátky, ktorá bola v tom momente v horúcom objatí s Tayloriným manželom. Keď si však influencerka uvedomila, že začína k druhému mužovi prechovávať romantické pocity, bolo po všetkom. Manželovi sa priznala, ten požiadal o rozvod, a Taylor teraz skúša sexuálne praktiky s novým frajerom. Ako už niekoľkokrát vysvetlila na sociálnych sieťach, nie je to ten istý muž, s ktorým podviedla manžela.

autor:  bh

Video