×
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Toto sú najpríťažlivejší muži Hollywoodu v znamení Škorpióna!

12.11. 2022 21:51 Škorpión má svoju sezónu od 23. októbra do 21. novembra a bulvárna astrológia tvrdí, že ide o najkomplikovanejšie znamenie zvieratníka. Je to skutočne tak?

Škorpiónovi sa prisudzuje tajomnosť, mimoriadna príťažlivosť a vášnivosť. Je veľmi uzavretý, pre druhých málo čitateľný a nepredvídateľný, za čo môže jeho hrdá povaha, ktorá veľmi ťažko prežíva citové zranenie alebo poníženie. Kým začne niekomu dôverovať, chvíľu to trvá. Ale keď si niekto získa jeho dôveru, stáva sa z neho spoľahlivý verný srdečný kamarát či hlboko milujúci partner na celý život.

V práci býva veľmi úspešný, lebo je veľmi hĺbavý, pracovitý, vytrvalý a svedomitý perfekcionista, ktorý sa rád dostáva na koreň veci. Poháňa ho mimoriadne silná vôľa a neskončí, kým vec úspešne nedotiahne do cieľa. Je tiež veľmi tvrdohlavý a ak si niečo vezme do hlavy, nikto ho nepresvedčí o opaku. Táto vlastnosť je v práci jeho veľkým plusom, ale vo vzťahoch už menej. Ak ho niekto zradí, nedokáže mu odpustiť. Stáva sa z neho nezmieriteľný nepriateľ alebo ho totálne ignoruje ako vzduch a v láske dupľom. Možno preto vznikla legenda, že škorpión je pomstychtivý, chladný a bezohľadný.

Totálna ignorácia z jeho strany je totiž pre mnohých oveľa neznesiteľnejšia ako výbuchy hnevu. Bývalé priateľky a manželky týchto krásavcov o tom vedia asi svoje. Sú škorpióni skutočne takí krutí a bezohľadní ako sa o nich tvrdí? Ak máte v rodine škorpióna, odpoveď poznáte. Ak nemáte, nakuknite do životopisov týchto známych atraktívnych mužov.

Ryan Reynolds, nar. 23.10.1976
Zdroj: profimedia.sk
Joaquin Pheonix, nar. 28.10.1974
Zdroj: profimedia.sk
Dolph Lundgren, nar. 3.11.1957
Zdroj: profimedia.sk
Matthew McConaughey, nar. 4.11.1969
Zdroj: profimedia.sk
Leonardo DiCaprio, nar. 11.11.1974
Zdroj: profimedia.sk
Ryan Gosling, nar. 12.11.1980
Zdroj: profimedia.sk
Gerard Butler, nar. 13.11.1969
Zdroj: profimedia.sk
Josh Duhamel, nar. 14.11.1972
Zdroj: profimedia.sk
autor:  Barbara Bachová

Video