×
#Vzťahy a sex

Strečingom k orgazmu? Záhadný O-Man vie, ako na TO treba ísť!

18.8. 2022 19:35 Génius alebo podvodník? Zasa niekto, kto len láka z ľudí peniaze? Recenzie a výsledky však hovoria čosi iné a O-man, ako sa nazýva, možno naozaj vynašiel spôsob, ako mať skvelý orgazmus alebo ako ho vôbec dosiahnuť. Podľa neho je to vlastne všetko o svaloch a kĺboch.

O čo tu ide? Je to človek, ktorý si stráži identitu, nikto o ňom nič nevie, avšak pomáha stovkám žien k lepšiemu orgazmu alebo k orgazmu vôbec. Jeho teória a aj prax rúca všetky doteraz zaužívané klišé o hlave, o tom, ako máte byť len uvoľnené a čakať, že to príde. O-man napísal aj knihu a svoje „know-how“ predáva. Všetko má byť o správnom držaní tela, strečingu a vašej fyzickej zdatnosti.


O-Systém
Toto píše na svojej stránke. „Ak ste mali doteraz ťažkosti s orgazmom počas masturbácie či sexu a mysleli ste si, že s vami niečo nie je v poriadku, je to pre vás. Možno sa cítite zahanbene, nahnevane, zmätene a vyčerpane a hovoríte si, že to chce len relax a je to vo vašej hlave. Ale čo ak nie?,“ pýta sa záhadný Američan.
O-man hovorí, že tajomstvo orgazmu a väčšieho potešenia či plnohodnotného sexuálneho života je vo vašich kĺboch, svaloch a v správnom držaní tela, bokov a chrbtice. Keď sú tieto veci v nerovnováhe, pohyblivosť a krvný obeh sú znížené. Rovnako teda schopnosť dosiahnuť orgazmus. Podľa neho totiž každý môže mať orgazmus, len to chce fyzickú prípravu a prax. Všetko, čo je potrebné, je vraj tréning, prestavenie mysle a ochota niečo pre to urobiť.

autor:  Diamond

Video