Predstierate orgazmus? Takto sa vám to môže vypomstiť!


Má to dôsledky
Nech už sú ženské pohnútky na predstieranie orgazmu akékoľvek, vo finále ich to ochudobňuje a môže sa to vypomstiť. Muži to totiž niekedy aj tušia a namiesto toho, aby sa ešte viac posnažili, sa začnú viac sústrediť na seba. Lebo priznajme si, keby orgazmus predstierali oni, nahneváme sa. A pýtame sa: Čo bolo zle, prečo ho nemal a prečo predstieral? Je to urážlivé viac ako to, že ho nedosiahneme. Lebo nemať ho je prirodzenejšie, ako zahrať ho. Ani oni nie sú vždy v plnej zbroji, ako by sa mohlo očakávať.

Pozor na dôveru
A to ani nehovoríme o tom, že predstieranie je  vlastne klamstvo. Možno milosrdné, ale stále klamstvo. A milosrdné vlastne iba v prípade, že mu naozaj chcete „urobiť radosť“. Keď to vytuší, nabalí sa to. V čom klamete ešte?


Ďalšia zaujímavá štúdia z magazínu Psychológia ľudskej sexuality hovorí o spojitosti predstierania orgazmu a nevery. Ženy vraj po čase začnú viac pracovať na technike zlepšenia predstierania ako na tom, aby orgazmus dosiahli. A tak nie sú uspokojené a môžu veľké O začať hľadať inde. Lebo doma to skrátka nejde. Alebo nechce ísť?
Najhoršie je však na tom psychika. Keď predstierate, začnete pociťovať sexuálnu frustráciu, čo podľa odborníkov smeruje k frigidite. Zahrávate sa s vlastným telom, túžbami a pocitmi. Ochudobňujete ho o vyvrcholenie a telo sa naučí, že ho nemá. Tým začne strácať aj záujem o sex a bludný kruh je na svete. 

Pripravila Diamond

autor:  Diamond

Video