Zlomené srdce.
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Nechcem ťa, VYPADNI! Skutočný príbeh o tom, ako príšerne môže dopadnúť VALENTÍN: Uff, desivé!

Zlomené srdce.
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Nechcem ťa, VYPADNI! Skutočný príbeh o tom, ako príšerne môže dopadnúť VALENTÍN: Uff, desivé!

13.2. 16:28 Niekedy sa plánovaná romantika premení na hotové peklo. S odstupom času sa však vieme zasmiať na všetkom. Rovnako ako Adriana na svojom nevydarenom Valentíne.

Začnem tým, že peklo je určite dláždené dobrými úmyslami. S Romanom sme boli spolu štyri roky a prežívali sme obdobie absolútneho upadania do stereotypu, čo obom vadilo, ale nikto nevedel, ako to zmeniť. Blížiaci sa Valentín som brala ako výzvu na super zážitok, a tak som pri surfovaní webom zabookovala na istom zľavovom portáli dve noci vo vinárskom domčeku na Morave.

Veľké plány som oznámila Romanovi, ktorý sa, ako inak, vytočil, pretože počas Valentína mali vo firme audit. Šéf ho však pustil. Nasledovali ďalšie depresívne úvahy o tom, že ak by bol na oddelení naozaj dôležitý, tak by si predsa nemohol vziať dovolenku počas auditu. Štrnásteho ráno som sa zbalila, Roman sa nebalil, lebo tvrdil, že mu nič netreba, a s neutíchajúcim šomraním aspoň zaviezol nášho psa k svojej mame. Po dvadsiatich minútach mi zavolal a povedal, že sa musí na chvíľu zastaviť v práci, lebo šéf od neho potrebuje niečo veľmi dôležité, čo niekoľkokrát zdôraznil.

Celý deň som strávila v našej spoločnej četovacej skupine so svojimi dvoma najlepšími kamoškami. Jana je jogínka a éterická bytosť – išla na mňa s teóriou, že napätie treba predýchať. Alena je starý skeptik, bola presvedčená o tom, že Roman má minimálne milenku, lebo kto kedy musel ísť počas dovolenky do práce. Neviem, ktorá ma vytáčala viac, tak som prešla k mojej overenej upokojujúcej činnosti – nakupovaniu cez internet. Keď som do virtuálneho košíka hádzala piaty top v zľave a zmierovala sa s tým, že nikam nejdeme, odbilo pol štvrtej a Roman bol doma.

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra