Mary Louise Weller
Foto: Profimedia
#Vzťahy a sex

Najhorší Valentín, o akom ste počuli: Dámy, pozor! Tento SKUTOČNÝ príbeh je obrovským varovaním

Mary Louise Weller
Foto: Profimedia
#Vzťahy a sex

Najhorší Valentín, o akom ste počuli: Dámy, pozor! Tento SKUTOČNÝ príbeh je obrovským varovaním

14.2. 9:43 Nie všetky veľkolepé plány sa naplnia podľa očakávania. Napríklad taká babská jazda v Londýne, na konci ktorej ste rady, že ste vyviazli živé a zdravé.

Osud nejako zariadil, že počas jedného týždňa sa mne aj mojej kamarátke rozpadli dlhoročné vzťahy. Tesne pred tridsiatkou sme zrazu boli single. Rozhodli sme sa nesmútiť a svoj nový status si náležite užiť, a tak sme si kúpili letenky do Londýna, kde sme mali stráviť celý týždeň. Zhodou okolností sme boli v meste aj počas Valentína. Petre kolegyňa odporučila istý klub, kde sú vraj veľmi dobré žúry a štrnásteho sa tam konalo niečo ako antivalentínska párty. Čo viac si dve ženy po strastiplných rozchodoch môžu priať? Celý náš výlet sa začal nejako koncentrovať okolo jedinej udalosti.

Buckinghamský palác alebo Big Ben? Akékoľvek plány na spoznávanie mesta padli v momente, keď sme na hotelovej izbe zistili, že si na náš veľký večer nemáme čo obliecť. Celé dni sme strávili v obchodoch a večer v saune. Petra naplánovala stratégiu, že za tri dni takto vypotíme nejaké tie kilá a pôjdeme minimálne o jednu konfekčnú veľkosť nižšie. Ja som si dohodla termín v kaderníctve blízko Oxford Street, kde som za fúkanú s malou opravou strihu nechala dve stovky. Peniaze, ktoré som si šetrila na renováciu kúpeľne, som minula do posledného eura.

Koniec koncov, tá kúpeľňa nie je až taká hrozná. Párty sa oficiálne začínala okolo ôsmej, my sme boli v plnej zbroji už niekedy okolo pol piatej. Otvorili sme šampanské, začali sa fotiť a všetko vešali na všetky siete. Však nech naši bývalí vedia, o čo prichádzajú!

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra