Foto: shutterstock
#Vzťahy a sex

Koniec nudy v posteli! 3 skvelé spôsoby ako zažiť niečo nové v dlhom vzťahu!

16.8. 2021 8:00 Sex dvakrát za mesiac, jedna či dve obľúbené polohy a za desať minút finito? Nič pre vás! Inšpirujte sa týmito príbehmi.

Podelili sme sa o seba

Je mi úplne jasné, že toto nie je tip pre všetkých. Nie každý by do toho išiel. My s frajerom sme však takí blázni. Aj napriek tomu aj náš sex po šiestich rokoch, čo sme spolu, upadol do veľkého stereotypu. Obaja sme sa dokonca pristihli, že nás to nebaví. Skončili sme totiž pri tom, že som na neho vyskočila, čo je pre mňa jediná poloha na orgazmus, urobila som sa, po mne on a bol koniec. Sex sme mali tak raz, dvakrát za týždeň, čo asi nie je úplne málo, ale bola to proste nuda. Tak sme sa rozhodli, že skúsime trojku. To bol náš prvotný plán. Ale nevedeli sme sa na nikom zhodnúť. A to by môj frajer nemal problém ani s mužom. Potom sme chceli ísť s ďalším párom. Nakoniec sme skončili na swingers party v Prahe. Vyhliadli sme si jednu, napísali tam, dohodli sa a spravili si perfektný víkend. Bolo to neskutočné, vzrušujúce a totálne bláznivé. Videli sme, čo robia iné páry, iné polohy, všeličo sme sa priučili a teraz si takýto víkend doprajeme aspoň raz za dva mesiace. A vždy si niečo nové prinesieme aj domov. Bol to skvelý nápad, ktorý náš sex zmenil od základov.

Mirka, 28

Čo vyskúšať ako prvé?
Zdroj: Pexels/Cottonbro


Zabudli sme, že sme partneri

Pred dvomi rokmi sme sa s mužom stali rodičmi. Naplno sme sa venovali nášmu synovi a keďže prvých šesť týždňov sme sexovať nemohli a ani nám to nenapadlo, sex sme nemali. Lenže tých šesť týždňov sa zmenilo na šesť mesiacov a potom na osem. Vtedy sme sa spamätali. Šlo to ako v lete na lyžiach! Boli sme fakt nemožní. Akoby sme to zabudli alebo čo. A vlastne sa nám ani nechcelo. Lenže vedeli sme, že toto je cesta do pekla. Našťastie sme v tomto obaja celkom uvedomelí, a tak sme „navštívili“ sexshop. Samozrejme online. Objednali sme si putá, vibrátor, guľôčky a sexi kostýmy. Keď to prišlo, najskôr sme sa veľmi smiali, čo s tým budeme robiť. Ako prvé sme skúsili putá a potom kostýmy. Na začiatku to bolo smiešne, potom sme sa na tom už zabávali a keď sme začali k tomu aj sexovať, zistili sme, že je to vlastne super. Iné, zaujímavé a konečne to naštartovalo náš sexuálny život.

Lila, 32

Manželský sex nemusí byť nudný
Zdroj: Shutterstock


Zajačie štvrtky

Náš sexuálny život bol už roky jedna veľká tragédia. Máme dve deti a keď sme sa k sexu dostali, možno raz za pár mesiacov, bolo to o ničom. Ale musím povedať, že to vôbec nebolo len o deťoch a že by sme popri nich nemali čas. Proste sa nám nechcelo. Takto sme fungovali možno aj päť rokov. Lenže potom som si všimla, že sa môj muž správa divne a začala som ho podozrievať z nevery. Vlastne by som sa ani nečudovala, lebo aj ja som pokukovala po iných. Začalo ma to lákať, veď predsa sme ešte mladí a to už malo byť navždy takto? Aj som si s jedným užila a myslím, že aj môj muž niekoho mal, ale túto tému sme nikdy neotvorili. Nechcela som, aby sme sa naďalej podvádzali, rozhodla som sa, že sa o sexe porozprávame. Niekde som čítala, že si máme stanoviť deň v týždni a dohodnúť sa, čo vtedy skúsime, a splniť to. Fakt to zabralo. Dali sme si štvrtok a asi mesiac alebo dva sme skúšali nové veci. Začalo to byť zábavné, lebo už deň vopred sme si v práci písali, čo zajtra skúsime a boli sme ohromne tajnostkárski pred deťmi. Odvtedy máme „zajačie štvrtky“ a stále nás to baví.

Jana, 38

autor:  Diamond