×
#Vzťahy a sex

Keď nemáte chuť na SEX, skúste experimentovať s TÝMTO!

28.11. 2022 22:03 Či už je to správne jedlo, atmosféra alebo staré známe španielske mušky, na zvýšenie libida existuje veľa prírodných prostriedkov.

Na zvýšenie ženského libida existuje niekoľko afrodiziák, rôzne výživové doplnky alebo iné stimulanty. Viaceré tabletky, ktoré kúpite v lekárni alebo v sexshope majú iba prírodné zloženie a obsahujú extrakty z rastlín a bylín, ktoré pôsobia na ženské slabiny. Majú v sebe napríklad výťažky z damiány, žeruchy peruánskej, krpčiarky šípolistej a niektoré sú doplnené aj o aminokyselinu L-Arginín. Tým, že sú na prírodnej báze, nemali by sa biť so žiadnymi liekmi ani mať negatívne vedľajšie účinky, určite sa však pre istotu poraďte s lekárnikom alebo gynekológom.

Je rok 2022 a dámy, bohužiaľ, pre vás stále žiadna účinná tabletka na poruchu libida či poruchu vzrušenia neexistuje. Len spomenuté afrodiziakálne doplnky. Výskumníci na tom pracujú a určite by sa takýto liek ujal, ale zatiaľ sa to nedarí. „Na účinnú, bezpečnú a spoľahlivú tabletku pre ženy ešte stále čakáme,“ uzatvára sexuologička Danica Caisová.

Čo vieme o ženskej verzii viagry? Čítajte na ďalšej strane:

autor:  Diamond