Sex za mäso
Foto: isifa
#Vzťahy a sex

Horúca spomienka na leto zvalcovala Zakázané strany: Na TENTO sex s kuchárom nikdy nezabudnem!

Sex za mäso
Foto: isifa
#Vzťahy a sex

Horúca spomienka na leto zvalcovala Zakázané strany: Na TENTO sex s kuchárom nikdy nezabudnem!

8.11. 13:30 Vy viete, že Zakázaným stranám môžete prezradiť čokoľvek. My vieme, že v lete sú noci pridlhé, sukne prikrátke a dobré mravy nebezpečne uvoľnené. Hurá!

Pred troma rokmi som išla robiť v lete čašníčku. Kým som nenastúpila, myslela som len na slušný zárobok a tringelty, lebo to bola vychytená pizzeria, no keď som zbadala šéfkuchára, už len na to, ako to tam dva mesiace vydržím. Nemusela som dlho. Bol to chlap ako hora, už len tie dlane! Prebodával ma čiernymi očami kedykoľvek, keď mal príležitosť a tá prišla čoskoro.

Zostali sme spolu sami po záverečnej a bolo úplne jasné, čo sa stane. Dvere do kuchyne zamkol na kľúč, vyložil ma priamo na pracovnú dosku medzi hrnce a kastróly a začalo sa zemetrasenie. Všetko rinčalo, padalo, stôl hrmotal a môj šéfkuchár do mňa búšil tak, že som kričala od rozkoše ako tur. Bol celý obrovský, ale narábal so mnou presne tak, aby ma to nebolelo, a spomienky na tieto rýchlovky, po ktorých som vstávala celá umastená, prípadne namočená do kečupu, ma mátajú dodnes.
Diana (27)

autor:  redakcia
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra