HOROSKOP plný zvrhlostí: Adrenalínová spúšť, sex vo výťahu, orgie na schodisku... Slabý odvar!

Vodnár
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR 21. 1. – 20. 2.
Ona: Ak vás partner hladí končekmi prstov, vaša fantázia spraví zvyšok! Orgazmus prežívate veľmi silno, telom vám prechádza triaška ešte dlho po jeho skončení. Ak sa pre niektorého muža rozhodnete, neberiete na nič ohľad, na rovinu mu poviete – takto mi to urob! S divokou nežnosťou ho vábite, ukazujete mu všetko, no stále si ho držíte od tela. A keď mu konečne dovolíte do seba vstúpiť, je v siedmom nebi! Tlieskame!

On: Poznáte všetky triky, ktoré roztopia aj tú najväčšiu ľadovú kráľovnú, a v partnerke viete vzbudiť postupne všetky stupne rozkoše! Vojsť do ženy iba svojím penisom je pre vás príliš málo, vy chcete hru, ktorá by trvala celé hodiny. Stupňujete jej vášeň a ste vrcholom blaha pre ženy, ktoré majú rady pomalý sex nabitý dvojzmyselnosťami a jemnými vulgarizmami.

 Máte Vodnára v posteli?
Radi sa vyžívajú v predohre, čím zábavnejšia, tým lepšie. No keď sa dostanú do varu, preskúmajú každý jeden centimeter vášho tela! Zbožňujú orálny sex, skombinujte ho s niečím originálnym, ako je med či sladký likér. Ich erotické fantázie sú vlastne všetko, čo nájdete v erotických príručkách, chceli by aspoň raz vyskúšať a prežiť napríklad sex s rovnakým pohlavím alebo skupinový sex. Dostanete ho najmä v polohe hore a budete môcť kontrolovať všetky odtiene jeho vášne!

autor:  Sylvia Kerepecká

Video