×
#Vzťahy a sex

EROTICKÁ POVIEDKA na pokračovanie: Čo sa stane, keď naše životné funkcie ovládne rozkoš?

19.1. 20:06 Poddá sa Sofia divokému talianskemu mačovi?

Keď ma chytil za boky, otočil ma a na mojom zadku som zacítila niečo tvrdé a moje telo sa zachvelo. Potetovanými rukami ma uchopil okolo pása a ja som zavrela oči a pomaly som začala vlniť bokmi. Zahryzla som si do pery, lebo som vedela, že toto bude gradovať. Pohybovali sme sa v rytme tanca, opojení, omámení, pripravení zahodiť všetky zábrany. Zacítila som jeho pery na mojom krku, vedela som že ho mám v hrsti.

„Ach, Sofia,“ povzdychol si a ja som vedela, že hlavou mu behajú len kučeravé myšlienky. „Neuľahčuješ mi to,“ otočil ma. Jeho oči ma prepaľovali pohľadom, vyzliekali, dráždili. Boli plné vzrušenia, dominancie a sebavedomia. Nevydržal to, pritiahol si ma pevne k sebe a venoval mi vášnivý bozk. Naraz sa moje prsty stratili v jeho hebkých kučerách. Nedokázal sa ovládať, chytil ma za zadok a poriadne ho stisol. Drzo, ale vzrušujúco. Tentoraz som zavzdychala ja. Po pár minútach som preťala súhru jazykov a potrebovala sa nadýchnuť. Vtom ma začal bozkávať na uchu, krku, ramene a pokračoval nižšie. Haló, sme v klube, chcela som povedať, ale uvedomila som si, že mi je to aj tak jedno.

Rukou prešiel na miesta, kam mužov bežne nepúšťam. „Niekto je tu vzrušený,“ zašepkal s diabolským úsmevom na perách. Nie je sa čo čudovať, muž ako on o mňa už dávno neprejavil záujem. Obmotal si moje vlasy okolo prstov a nežne potiahol. Ach, keby len vedel, čo mi tým spôsobuje. Chytila som ho za ruku a uistila sa, že nás nikto nesleduje. Pred klubom som chytila taxík a šoférovi takmer nezrozumiteľne zamumlala adresu svojho bytu.

Ty,“ zahryzla som si do pery, zatiaľ čo on objavoval krásy mojej ženskosti. „Psst,“ kývol hlavou vpred, čím mi naznačil, aby som zachovala kamennú tvár. Rukou však zašiel ďalej, a to ma privádzalo do šialenstva. Chcela som sedieť ako prikovaná, no moje telo si so mnou robilo, čo chcelo. Zaklonila som hlavu, zatvorila oči a dúfala, že táto jazda sa nikdy neskončí. Na tvári som si držala slušný poker face, no vnútri som zvádzala boj s rozkošou.

Zdalo sa mi, že taxikár, aj keď dostal poriadne všimné, si vydýchol, že sa nás zbavil. Nestihla som ani zatvoriť dvere od bytu, keď ma známe ruky chytili okolo pása. Oprel ma o stenu a pokračoval tam, kde pred chvíľou skončil. Jazykom a perami mi dráždil krk, ramená, kľúčne kosti. Zastavil sa až pri mojich prsiach a pozrel sa mi do očí. Najskôr ma vyzliekal len očami, no neskôr už boli moje šaty na zemi a nohavičky si strčil do zadného vrecka od nohavíc. „Cara mia,“ začula som z jeho úst, keď ma zdvihol na ruky a mieril so mnou do kúpeľne. Zdalo sa mi, alebo skutočne pozná môj byt?

Video