Foto: Redakcia EVA
#Vzťahy a sex

7 tipov ako si okoreniť sex: Zabudnite na pravidlá a užívajte si ako nikdy predtým!

1.7. 16:33 Spestrite si spoločné chvíle pôžitkom slastí a kokteilom pozitívnych emócií. Skúste týchto sedem tipov a nudiť sa rozhodne nebudete!

1 Dajte si čas

Skúste trochu spomaliť. Už od rána sa sústreďte na erotické správy a sexting. Naladí to váš mozog aj telo, vzrušujúce podnety vás nabudí ešte viac. Doprajte si večeru, spoločnú masáž alebo romantický kúpeľ. A keď zatvoríte za sebou dvere spálne, nahromadené napätie vybuchne ako sopka.

2 Ranný sex

Čo je lepšie prebudenie ako bozkom a zmyselným hladením. Nebráňte sa rannému sexu a nechajte sa od partnera rozmaznávať. Zlepší vám to náladu a celý deň budete mať úsmev na perách a zdravú farbu na líčkach.

Spoznajte svoje erotogénne zóny.
Zdroj: shutterstock

3 Zážitok piatich zmyslov

Vydajte sa na prieskumnú sexi misiu a odhaľte všetky svoje erotogénne zóny. Budete to dlhá a vzrušujúca cesta. Začnite predohrou a zapojte všetkých päť zmyslov. Poznávajte sa navzájom, objavujte rôzne oblasti tela a bavte sa.

4 Hra na splnené želania

Každý máme nejaké sexuálne fantázie. Naberte odvahu a povedzte partnerovi, po čom túžite. Alebo naopak, splňte jeho sen. Fantázii sa medze nekladú. Vyskúšajte erotický kostým, sexuálne hračky alebo čokoľvek iné. Berte to ako hru.

Vezmite iniciatívu do vlastných rúk
Zdroj: Shutterstock

5 Nové polohy

Odviažte sa vyskúšajte nové polohy. Možno budú trochu nepohodlné, možno nevyjdú, ako ste si predstavovali, ale na tento zážitok rozhodne nezabudnete.

6 Nežné násilie

Buďte akčná a sex bude hneď o niečo viac vzrušujúcejší a vaše dotyky nepredvídateľné. Pocit naliehavosti dokáže poriadne rozpáliť. Ak máte náladu, nebojte sa byť iniciatívna a užiť si inú podobu sexu, než ste zvyknutí.

7 Grapefruitový sex

Že neviete, o čo ide? Orálny sex, pri ktorom nepoužívate ústa, ale prepolený grep. Tento druh sexuálnej zábavy spôsobil hotovú revolúciu hlavne medzi mužmi, ktorý štruktúru šťavnatého grepu hodnotili veľmi kladne, hlavne jeho priľnavosť a vlhkosť. Na svoje si pri tejto predohre môžete prísť aj vy. Vytekajúca šťava ochutí penis, stačí len olízať.

autor:  Nina Nová