prekvapená žena
Foto: getty images
#Vzťahy a sex

5 vecí, ktoré muži na ženách z duše NENÁVIDIA: Pozor! Takto sa správajú iba puberťáčky

prekvapená žena
Foto: getty images
#Vzťahy a sex

5 vecí, ktoré muži na ženách z duše NENÁVIDIA: Pozor! Takto sa správajú iba puberťáčky

13.12. 2019 13:40 Možno nám ich hneď nevyhodia na oči a možno si to ani my samé neuvedomujeme. Sú však veci, ktoré muži na ženách neznášajú a ani sa im nečudujeme.

1. Keď ich stále kritizujeme a nikdy nechválime.
Mnoho žien má tendenciu mužov neustále kritizovať a poúčať, čo majú robiť a čo zase nie. Na jednej strane je úplne normálne, že na svojho partnera máte nejaké požiadavky alebo s ním v niečom nesúhlasíte. Akurát vždy sa treba vyjadriť slušne bez zbytočných emočných výlevov. Rovnako však ako vyjadrujete nesúhlas, svojho partnera chváľte za veci, ktoré sa mu podarili. Kto by chcel zostať s človekom, ktorý na vás hádže len jednu negatívnu poznámku za druhou ? Asi nikto.

2. Keď čakáme, že sami od seba prídu na to, čo nás hnevá.
Niečo vás nahnevá a keď sa partner opýta, čo sa deje, odvrknete nič. V horšom prípade zahájite tichú domácnosť a čakáte, kedy sa za vami partner priplazí na kolenách, hoc netuší, čo vás trápi. Mužom nevadí riešiť s nami problémy. Desivá je pre nich práve tá dráma, ktorú okolo nich robíme. Preto vytvorenia dusna ešte predtým ako vôbec vysvetlíte, čo vás hnevá, nie je dobrým krokom.

3. Keď si myslíme, že nám kvôli peknej tváričke všetko prejde.
Muži sú vizuálne založení a bez debaty ich krásne ženy zaujmú. Môžete však vyzerať aj ako Adriana Lima, pokiaľ budú na vašom dennom programe klamstvá, zbytočné vyvolávanie hádok, arogancia a všelijaké iné chuťovky, každému mužovi raz pretečie pohár trpezlivosti.

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra