Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

3 príbehy zúfalých mužov: Čo všetko sme zažili so svojimi polovičkami v karanténe!

Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

3 príbehy zúfalých mužov: Čo všetko sme zažili so svojimi polovičkami v karanténe!

6.4. 14:02 Počas pandémie sme zistili, aké je to NAOZAJ ŽIŤ s niekým v spoločnej domácnosti. Vyplakávali sme väčšinou my ženy, ale teraz slovo odovzdávame mužom.

Spoločný projektík
Odkedy sa začala pandémia a pomaly sa všetko okolo nás zatváralo, manželka nadobudla silný pocit, že treba vymýšľať rôzne „spoločné projektíky“, aby sme sa nenudili. Začalo sa to klasikou, upratovanie skríň, komory, umývanie okien, boli aj pokusy o kváskový chlieb a vegánska očista. To sa ešte dalo. Potom nás prihlásila do istej bežeckej výzvy, kde treba zabehnúť za mesiac sto kilometrov.

Obaja sme síce nebehali, ale hovorím si, poďme do toho. Od prvého dňa sa naša komunikácia obmedzila na rozhovory o tom, čo ju kde po behu bolí a ktoré bežecké tenisky sú najlepšie. Stále som ju musel masírovať a natierať tou hrejivou masťou, z ktorej strašne štípu ruky.

Zdroj: Shutterstock

Po osemnástich dňoch sme to vzdali, ale do 24 hodín prišiel nový projekt – svojpomocná renovácia kúpeľne. Ako ona sama povedala, len obijeme staré kachličky a dáme nové, veď na nete je milión videí a nemôže to byť zložité.

Všetky staré kachličky som, samozrejme, obil sám a kachličkovanie nám nešlo vôbec, takže sa následne hystericky rozplakala. Už dva mesiace žijeme s rozbitou kúpeľňou a moja žena má absolútny zákaz vymýšľať akékoľvek projekty, aj keby pandémia trvala ďalších dvadsať rokov. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

autor:  Dominika Nová