Princezná Charlotte v hlavnej úlohe kampane značky Chanel

24.3. 2021 8:15 Pozrite si nádhernú kampaň letnej ready-to-wear kolekcie 2021 značky Chanel s princeznou Charlotte Casiraghi v hlavnej úlohe.

Vnučka monackej kňažnej a filmovej hviezdy Grace Kelly sa na túto úlohu hodí dokonale a Monako ako miesto natáčania tiež.  Inšpiráciou dizajnérky Virginie Viard pre letnú kolekciu Chanel boli totiž slávne hviezdy na červenom koberci, ich denný i nočný  život, pri bazéne či v súkromí spálne.

„Pri navrhovaní letnej kolekcie som myslela na herečky na červenom koberci v okamihu, keď ich fotia fotografi, keď sú ich tváre trochu roztržité, ich póza je trochu nesynchronizovaná s oblečením, ktoré majú na sebe. Aj na fanúšikov, ktorí na nich čakajú za bariérami. Páči sa mi táto veľmi živá stránka kina, ktorá sa deje mimo samotného kina.

Táto kolekcia je poctou všetkým múzam domu Chanel. Gabrielle Chanel a Karl Lagerfeld obliekli toľko herečiek do filmov i do skutočného života. Myslela som na tie, o ktorých sa nám sníva, ale nechcela som upadnúť do vintage citácie. Chcel som, aby to bolo veľmi radostné, farebné a veľmi živé, “ vysvetľuje dizajnérka značky Chanel Virginie Viard.

autor:  Zuzana Šujanová