Kašlite na diéty! Poznáme triky, vďaka ktorým budete vyzerať okamžite štíhlejšie

21.11. 2019 8:00 Nemáte postavu modelky? Vitajte medzi zvyškom sveta! Našťastie, móda je tu na to, aby ste boli spokojné v akejkoľvek zdravej veľkosti a nemuseli sa trápiť kilami navyše. Stačí zvoliť tie správne vzory, kúsky a nedostatky sú preč. Len tak.

Noste zvislé pásiky
Opticky zoštíhľujú a predlžujú postavu. Napríklad taký kostým v pánskom štíhle, dlhé nohavice, či tubová sukňa. Zvislé pásiky vás predĺžia do neba.

Opasok je kamoš
No a aký! Ak vám Pán Boh nadelil hore aj dole, jediné čo potrebujete, je vyčarovať si osí driek. Nech máte akúkoľvek veľkosť, opasok vám vytvaruje úžasný pás a vaša postava bude krásne ženská. Koniec koncov, vedela by o tom rozprávať aj taká Kim Kardashian.

Monochrome
Skúste jednofarebný outfit. Top aj spodok rovnakej farby vytvoria jednoliatu farebnú líniu, ktorá vašu postavu predĺži. Nehovoríme teraz len o čiernej farbe, aj keď tá je istotou, ktorá nesklame. Skúste však napríklad žiarivú červenú alebo modrú.

Nie sú lodičky ako lodičky
Ak chcete vyzerať štíhlejšie a vyššie, zaobstarajte si lodičky s väčším vykrojením. Nemusia mať 10 cm opätok, aj obyčajné kitten heels, teda lodičky s mini opätkom, dokážu vašu postavu nadvihnúť a oblečenie tak sedí lepšie a vy vyzeráte štíhlejšie a tak ďalej.

Zdroj: Shutterstock

Pútajte pozornosť
Ak nechcete byť od hlavy po päty v čiernej alebo inej farbe, zamerajte sa na to, čo nechcete ukázať. Ostatní si všimnú len to, čo chcete, aby si všimli. Väčší zadok alebo problémové vrchné partie hravo zakryjete čiernou a to, čo na sebe zbožňujete zvýraznite jasnou farbou.

Tie správne džínsy 
Vezmite si peňaženku, sadnite do auta a nakúpte si džínsy s vysokým pásom. Či už skinny alebo zvonové (a my hovoríme radšej zvonové), neoľutujete. Najlepšie sú tie, ktoré siahajú až tesne pod pupok. Vaše nohy budú nekonečné!

 

autor:  Hana Vydrová