×
#Video zóna

And Just Like That druhá séria je na svete! "Život je krátky, treba zažiť niečo nové!"

19.5. 8:58 Tri hrdinky kultového seriálu sa obklopia ďalšími priateľmi aby mohli prežiť nové dobrodružstvá. Nikdy sa nenudia, lebo do zábavy sa im primiešajú aj rodinné záležitosti a láska... Dostane Carrie opäť chuť do života?

Jedenásťdielna druhá séria HBO MAX Original AND JUST LIKE THAT... od producenta Michaela Patricka Kinga bude uvedená dvoma časťami v PIATOK 22. JÚNA na HBO Max. Nasledujúcich deväť častí bude mať premiéru každý týždeň v piatok.
 
Obsadenie: Vracajú sa stáli herci seriálu: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Christopher Jackson, Niall Cunningham, Cathy Ang a Alexa Swinton.
 
Na vývoji a produkcii seriálu sa podieľajú Michael Patrick King, John Melfi, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis a Cynthia Nixon. Na scenári sa podieľali Michael Patrick King, Samantha Irby, Susan Fales-Hill, Lucas Froehlich, Rachel Palmer, Julie Rottenberg a Elisa Zuritsky. Réžie sa ujali Michael Patrick King, Cynthia Nixon, Ry Russo-Young a Julie Rottenberg. Seriál HBO "Sex v meste" vytvoril Darren Star podľa knihy Candace Bushnell "Sex v meste“.

autor:  Gabriela Šírová