Fanúšikovia Jennifer Lopez vyzývajú hviezdu: Veď priznaj, že máš botox!

22.2. 16:25 Jennifer Lopez propaguje svoju novú značku kozmetiky krátymi videami. Že jej úžasná kozmetika funguje, jej máme uveriť aj napriekt tým stovkám filtrov, ktoré používa.

Americká speváčka, večne mladá, Jennifer Lopez sa aj v 51 rokoch päši dokonalým vzhľadom. Aj ona nasadla na bandwaggon a založila vlastú kozmetickú značku J.Lo Beauty, ktorá, ako všetky, zaručene funguje.

Kto by nechcel vyzerať ako Jenny from the block?! Poslušne sa hlásime tiež. Ibaže tu niečo nehrá! Svoje protivráskové séra propaguje na krátkych videách na svojom Instagrame.

Fanúšikovia si však všimli, že hollywoodskej hviezdičke sa vôbec nehýbe čelo. Priznaj botox, Jenny! Vyzývajú ju. Speváčka však odmieta akékoľvek plastické operácie či estetetické zákroky:

"Nikoho nesúdim. Ak chcete ísť na botox, je to v poriadku. Ale nechcem, aby na mňa ľudia ukazovali prstom a hovorili "Ou, snaží sa nás presvedčiť, že tieto veci fungujú?!". Nie, hovorím vám, že to, ako sa o seba starám, funguje. Prosím, nenazývajte ma klamárkou. Nepotrebujem klamať. Som veľmi úprimná, ak sa jedná o môj život." vyjadrila sa Jennifer.

Zdroj: Instagram/ @jlo

My len jednu otázočku, prečo používa na úpravu videí a fotiek tých tristo filtrov, keď kozmetika tak skvele funguje? Taká Rihanna sa nebojí ukázať bez mejkapu, s kruhmi pod očami a porozprávať o svojej kozmetike. Niečo tu teda predsa len nehrá!

Dokonalé fotky (s filtrami) nájdete v galérii!

Diskusia