Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

téma Miss Slovensko 2017

Rozhodli sa vziať osud do vlastných rúk a zabojovať o prestížny titul Miss Slovensko 2017! 
Staňte sa aj vy fanúšikom ich krásy a odvahy.

Miss Slovensko 2017
Najkrajšie SLOVENSKÉ ženy tohto desaťročia: Máme sa naozaj čím chváliť!

Najkrajšie SLOVENSKÉ ženy tohto desaťročia: Máme sa naozaj čím chváliť!

Tak ktorá?
TOTO SÚ FINALISTKY MISS SLOVENSKO 2018: O KORUNKU SA UCHÁDZA AJ EXOTICKÁ KRÁSKA!
Dvanásť Sloveniek bude opäť súťažiť o post tej najkrajšej!
MISS SLOVENSKO
JE TU NOVÝ ROČNÍK SÚŤAŽE MISS SLOVENSKO!
Najdlhšie vysielaná prestížna súťaž krásy MISS SLOVENSKO štartuje ďalší ročník.
Vicemiss Slovensko 2017 Michaela Cmarková
VICEMISS SLOVENSKO 2017 MICHAELA CMARKOVÁ SA CHYSTÁ NA FINÁLE MISS SUPRANATIONAL!
Medzinárodné súťaže krásy pokračujú. Už v piatok 1. decembra sa o korunku svetovej súťaže MISS...
Hanka si prežila peklo
TOTO BY STE ZAŽIŤ NECHCELI: MISS SLOVENSKO, HANKA ZÁVODNÁ, SA Z ČÍNY TAKMER NEDOSTALA DOMOV
Miss Slovensko Hanka Závodná si za posledné dva dni prežila na letiskách doslova peklo. Pocit, keď...
Krásna Hanka Závodná odchádza na svetovú súťaž MISS WORLD!
KRÁSNA HANKA ZÁVODNÁ ODCHÁDZA NA SVETOVÚ SÚŤAŽ MISS WORLD!
Aktuálna víťazka súťaže Miss Slovensko Hanka Závodná odcestuje vo štvrtok 19. októbra na prestížnu...
Miss Slovensko Hanka Závodná: S priateľom tvoria skutočne nenápadnú dvojicu
MISS SLOVENSKO HANKA ZÁVODNÁ: S PRIATEĽOM TVORIA SKUTOČNE NENÁPADNÚ DVOJICU
Pred dvoma mesiacmi získala titul Miss Slovensko 2017, no napriek tomu je z nej stále nenápadná...
Aká je nová Miss Slovensko v súkromí? Hanku Závodnú by ste na niektorých fotkách možno nespoznali
AKÁ JE NOVÁ MISS SLOVENSKO V SÚKROMÍ? HANKU ZÁVODNÚ BY STE NA NIEKTORÝCH FOTKÁCH MOŽNO NESPOZNALI
Počas večera bola jednoznačne neprehliadnuteľná. A to vďaka širokému úsmevu a ohnivej hrive. No aká...
Kristína odovzdala korunku
ANJELSKY KRÁSNA: KRISTÍNA ČINČÚROVÁ ODOVZDÁVALA KORUNKY V SNOVEJ RÓBE OD MLADÉHO DIZAJNÉRA!
Korunka kráľovnej krásy jej síce už nepatrí, no odovzdávanie si patrične užila v takejto anjelskej...
Čím presvedčila?
VŠETKY FINÁLOVÉ OUTFITY VÍŤAZKY MISS SLOVENSKO 2017: TÝMTO HANKA ZÁVODNÁ PRESVEDČILA POROTU!
Hanka Závodná má ten preslávený X faktor, ktorý očaril porotu až tak, že korunku si nakoniec domov...
Domi Cibulková v neskutočných šatách na Miss Slovensko 2017: Po boku manžela žiarila v nádhernej róbe!
DOMI CIBULKOVÁ V NESKUTOČNÝCH ŠATÁCH NA MISS SLOVENSKO 2017: PO BOKU MANŽELA ŽIARILA V NÁDHERNEJ RÓBE!
Domi Cibulková sedela v porote Miss Slovensko 2017 a svojím outfitom tú súťaž v podstate mohla aj...
Finále Miss Slovensko 2017.
TITULY SÚ ROZDANÉ, TOTO SÚ NAJKRAJŠIE SLOVENKY! TIETO KRÁSKY NÁS BUDÚ REPREZENTOVAŤ VO SVETE
Našou novou kráľovnou krásy sa stala ryšavka Hanka Závodná.
Timeline Photos
FINÁLE MISS SLOVENSKO 2017: POZNÁME VÍŤAZKU!
Finále súťaže Miss Slovensko 2017 sledujeme NAŽIVO! Okrem hlavných titulov Miss Slovensko a EVA...
Finalistka Miss Slovensko 2017, Michaela Šimoničová: Som hrdá na to, čo som dosiahla!
FINALISTKA MISS SLOVENSKO 2017, MICHAELA ŠIMONIČOVÁ: SOM HRDÁ NA TO, ČO SOM DOSIAHLA!
Úspešná a nádherná. Komunikačná manažérka pre Švédsko, Miška Šimoničová, núdzou o talenty rozhodne...
Finalistka Miss Slovensko 2017, Simona Straková: Byť vo finále súťaže krásy je mojím splneným snom!
FINALISTKA MISS SLOVENSKO 2017, SIMONA STRAKOVÁ: BYŤ VO FINÁLE SÚŤAŽE KRÁSY JE MOJÍM SPLNENÝM SNOM!
Dostať sa do finálovej 12-tky súťaže Miss Slovensko bolo pre aktívnu blogerku milujúcu šport,...
Finalistka Miss Slovensko 2017, Nikoleta Hílková: Zo všetkých krajín sveta mi je najmilšia tá naša!
FINALISTKA MISS SLOVENSKO 2017, NIKOLETA HÍLKOVÁ: ZO VŠETKÝCH KRAJÍN SVETA MI JE NAJMILŠIA TÁ NAŠA!
Mimoriadne rozhľadená a cieľavedomá kráska z Holíča zabojuje o titul kráľovnej krásy s číslom 9...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie