Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Najnovšie číslo 09/2019

Najnovšie číslo časopisu Madam Eva

Septembrová MADAM je plná jesenných TRENDOV: Nepremeškajte fashion vydanie s magazínom ZADARMO!

Tento mesiac kraľuje našej MADAM tenistka Daniela Hantuchová, ktorá je v jesenných outfitoch neskutočná. A dozviete sa aj to, na čom stroskotali jej vzťahy! 

 

„NA PRAVÉHO STÁLE ČAKÁM“ – Daniela je ten typ ženy, ktorý by nejedna matka dala za príklad svojej dcére. Múdra, húževnatá, talentovaná a krásna profesionálka, ktorá všetko robí na 100 percent. Pritom vždy s pokorou a s nohami pevne na zemi. A to sa nám páči. Prečítajte si inšpiratívny rozhovor na strane 25.

 

S MADAM objavíte šialene účinné triky celebrít a spoločne rozoberieme striedavú starostlivosť. Naozaj si myslíte, že ju zvládnete?

MADAM EVA Téma

Deti by mali mať doma bezpečný prístav - prinášame inšpiratívny rozhovor o domácom násilí, týraných a zneužívaných deťoch a o tom, ako im pomôcť. Exkluzívne len v septembrovej MADAM EVA na strane 132.

CHLAPSKÉ LEKCIE ŽIVOTA

Poďme si z nich pre zmenu vziať príklad. Oplatí sa! :)

LÁSKA NA STRIEDAČKU

Pre nás dospelých je rozvod alebo rozchod často jediná šanca, ako prežiť. Pre dieťa je rozvod alebo rozchod jeho rodičov obrovská trauma. Myslíte, že by ste to zvládli? Listujte na strane 50.

MADAM EVA KRÁSA

Palubný BEAUTY PLÁN - S TÝMITO VÝŠKOVÝMI BEAUTY TRIKMI BUDE PLEŤ VYZERAŤ SVIEŽO AJ PO DVANÁSŤHODINOVOM LETE. 

TRENDY JESEŇ/ ZIMA 2019 na viac ako 30 stranách!

V nových trendoch sa snúbi história, tradícia a moderna, ženská zmyselnosť, maskulínna elegancia a romantika. NO VŠETKY OSLAVUJÚ SKUTOČNÚ SÚČASNÚ ŽENU, ŽIADNY VYSNENÝ IDEÁL

Tvíd od hlav po päty, elegantná koža, la vie en belle, skrytý pôvab buržoázie, káro a károvaný vzor, rozprávkový úplet, zamat a kord, Zamilujte sa.

 

· BABIE LETO – módna story v tlmených odtieňoch

· KOKETNÉ culottes - s dĺžkou pod kolená až do pol lýtok, často s podobou skladanej sukne, sú hitom jesene

· Rifľové SAKO

· POP colors

· MAŠĽA – je späť na blúzkach, topoch i šatách. Veľká a nápadná dodá outfitom dominantný plastický prvok, stredná romantický nádych a malá nežný dievčenský pôvab

· Dokonalý pár – zvodné capri nohavice a pohodlné mokasíny sa stali fenoménom 50. rokov. Odvtedy tvoria nestarnúci NESTARNÚCI LEŽÉRNO-ELEGANTNÝ PÁR, KTORÉMU TO STÁLE SPOLU NESKUTOČNE PRISTANE.

Septembrová Madam EVA s magazínom Dobré Jedlo práve v predaji!

Madam EVA – Rozumieme si.

NAJNOVŠIE články

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×