Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA
Najnovšie číslo 09/2018

Najnovšie číslo časopisu Madam Eva

MADAM EVA

S najnovšou MADAM EVOU štartujeme september, ktorý bude plný módy. Vychutnajte si naplno FASHION TRENDY JESEŇ/ ZIMA 2018 a zvezte sa s nami na novej módnej vlne. Predstavíme vám 10 TOP ZIMNÝCH TRENDOV. Jesennej móde okrem horčicovej dominuje denim, či športový štýl tak trochu inak, kabáty a kostýmy vo veľkom. Hľadajte korenisté farby, klasické doplnky a luxusné materiály.

Bozkávať je dovolené

Nové výrobky na pery sľubujú výnimočné zložky, absolútny komfort a trvácnu farbu. Urobte si miesto v kozmetickej taštičke. V MADAM EVE vám predstavíme  kozmetickú novinku, najnovší trend, na ktorý prisahá napríklad aj herečka Gwyneth Paltrow. Počuli ste už o "naparovaní vagíny“? O čo presne ide a ako sa dostať k tomuto trendu celebrít? Čítajte.

 

Nestarnúce ikony 

Patrí medzi najlepšie platené herečky a najbohatších ľudí v šoubiznise, ale pravidelne víťazí aj v anketách o najsexi ženu. „20 krásnych vecí o krásnej Jennifer Aniston“ len u nás. Taktiež stále dúfate, že sa dajú s Bradom ešte niekedy dokopy? V článku s Jen sa dočítate o jej bývalých, kryoterapii, ženách v jej živote a taktiež o tom, prečo verí, že je lepšie mať 20 ako 40. 

Nemohli sme zabudnúť ani na kráľovnú popu, MADONNU! Táto sexi a priam nestarnúca ikona oslavuje neuveriteľných 60 a my ju MILUJEME! Ako to robí, že je stále in aj v 60-ke? Prezradí! 

 

ZVÝHODNENÉ PREDPLATNÉ pre ČITATEĽKY MADAM EVY

Nenecháte si ujsť žiadne vydanie MADAM EVY počas roka? Neváhajte a využite našu špeciálnu PONUKU na ROČNÉ PREDPLATNÉ a majte svoju MADAM EVU stále pri sebe. Vyplňte formulár na http://istanok.cas.sk/ringier-predplatne/madam-eva.html a predplaťte si MADAM EVU. POZOR!!! Naša ponuka platí len do konca septembra, s uhradením predplatného v plnej výške.

 

Odštartujte september s dokonalým čítaním nielen pre vás, ale aj pre vášho partnera, s magazínom GEO ako DARČEKOM. Len v najnovšej MADAM, „2 MAGAZÍNY za 1 CENU“.

 

Septembrová módna MADAM EVA JE už dnes v predaji vo všetkých dobrých novinových stánkoch.

NAJNOVŠIE články

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×