Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Najnovšie číslo 10/2019

Najnovšie číslo časopisu Eva

Konečne v predaji! Súčasťou OKTÓBROVEJ EVY je DARČEK aj pikantná novinka

 

Milé hriešne Evy!

Leto je na konci. Spoza okien kancelárií ubieha akosi rýchlejšie, tak dúfam, že ste si ho užili aspoň vy!

 

September je januárom módy. Prichádzajú nové trendy, nové kolekcie, vecičky, ktoré nám netreba, ale chceme ich. Na stránkach Evy nájdete hneď niekoľko inšpirácií, ako priviesť svoju peňaženku do stavu agónie. 

 

Nakupujte s rozumom, príde nová sezóna a s ňou ďalšie nové veci. Tak aby tie staré potom neplakali v kúte vášho šatníka.

 

Nové „šaty“ dostali aj naše ikonické Zakázané strany. Pamätám si, ako som ich ako tínedžerka „na tajňáša“ rozlepovala a mame potom klamala, že ich určite otvorila teta v stánku. Poznám svoju mamu a viem, že mi to nezhltla. Ale oceňujem, že ma nikdy nekonfrontovala a ušetrila ma červene na mojej tvári.

 

V Zakázaných nájdete viac informácií zo sexi univerza, viac pikantností, viac „hračiek“ pre dospelých a tiež nový príbeh jednej hriešnej Zuzy. Či je Zuza skutočná, necháme na vás. Môžeme však povedať, že sa v nej čiastočne nájde každá.

 

Nové číslo vás prevedie Vietnamom, zastavíte sa v Bruseli, nazriete do top butikov v Bratislave očami ich majiteliek, nasajete posledné lúče leta na Sicílii a poletíte až na Mars. Teda aspoň o tom „fejkovom“ vám porozpráva slovenská astrobiologička Michaela Musilová.

 

A nezabudnite nahliadnuť do sveta našej hviezdy titulky Nely Pociskovej, dvere do jej súkromia už nikdy nebudú také otvorené!

 

Tak sa majte pekne a dajte vedieť, ako sa vám Eva páči!


Radka Morongová, vedúca redakcie EVY

NAJNOVŠIE články

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×