Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Najnovšie číslo 02/2019

Najnovšie číslo časopisu Eva

Budeš ju milovať! 5 + 1 dôvod, prečo ti nemôže chýbať valentínska EVA!

Februárová EVA je valentínska a plná lásky. Práve preto sme si s najsexi dvojicou súčasnosti, Majkom Spiritom a Monikou Bagárovou, zahrali valentínsku hru. Čo ich spája a čo majú nové? 

 

1. Výnimočne krásna

Monika kraľuje februárovej titulke a musíte uznať, že je nádherná. Listuj 2 hriešne sexi živly česko-slovenskej scény v párovej terapii „SPIRIT vs. BAGÁROVÁ“. Viac na strane 27!

 

„Tu a teraz mi je najlepšie, nerozmýšľam, čo by bolo keby. Je to výborný recept, ako mať zo života neustále depresie. Je len na nás, aby sme si tento postoj udržali a nechceli stále niečo iné, než čo máme. Treba sa zamerať na to, čo je, a nie na to, čo chýba.“ Prebrali spolu lásku, hudbu, slávu, život a túžby.. a aj viac. :) Jednoducho, valentínska dvojica, ako sme si predstavovali.

2. LOVE SOS

Ako prežiť Valentína, keď všetci naokolo ukazujú svoju úžasnú lásku, srdiečka, božteky, selfíčka v objatí, a len ty nič? Žiadne strachy, poradíme! 

 

3. Hriešny párty špeciál

Predstavujeme PLESOVÚ SEZÓNU s najkrajšími plesovými róbami, ktoré budeš okamžite chcieť a ktoré si zamiluješ. Viac prezradí a poradí skúsená návrhárka Janka Jurčenko. Listuj 47 hot strán plných šiat, doplnkov a kozmetiky. Neodoláš!

 

+ JARNÉ fashion TOPKY

Pripravte sa na nadchádzajúcu módnu sezónu v predstihu. Tieto trendy kúsky si zadovážte už teraz. Predstavujeme 5 najhorúcejších trendov:

> Maxi kabelky

> Cyklistické šortky

> Háčkované šaty

> Nohavicový kostým

> Army štýl

 

4. ČESKO-SLOVENSKÉ duely

TOP dizajnéri z česko-slovenských končín v módnom dueli ako dôkaz, že aj NAŠA móda je svetová.

 

5. Profi beauty

Oddajte sa 365 dňom krásnej pleti – vieme, ako na to.

 

+ FITNESS ROK 2019: Keďže aj zdravý životný štýl podlieha najnovším trendom, predstavujeme tie, ktoré ťa v nasledujúcom roku priblížia o veľký kus k tvojmu lepšiemu „JA.“

5+1. Nová EVA vo vybraných vydaniach s DARČEKOM, fashion pančuškami BEPON na zimné obdobie! Práve v predaji.

 

NAJNOVŠIE články

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×