Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA
Najnovšie číslo 11/2018

Najnovšie číslo časopisu Eva

Novembrová EVA

Čo všetko má už za sebou táto 22-ročná fashion ikona? Okrem toho, že je prototypom novodobej celebrity, ktorá sa nepredviedla talentom, ale originálnym štýlom a patrí do generácie Seleny Gomez a Justina Biebera, jej premena na skutočnú star bola oveľa jednoduchšia. Profi kariéru začínala ako modelka pre Old Navy, Macy‘s a ako tanečníčka v reklamách. Všetko sa rozhodlo, keď vyhrala konkurz do Disney Channel, a tak má dnes svoj miliónový dom v Los Angeles.

Zlá správa! Vraj nastane "game over" pre VICTORIA´S SECRET! Vedeli ste, že obľúbený bielizňový gigant sa už pár rokov topí v zlých číslach? Sexi „VICTORKA“ zaspala na vavrínoch. Odmieta si priznať, že ideál krásy sa zmenil a ružové okuliare ju môžu priviesť ku krachu. Za posledných šesť kvartálov klesol predaj takmer o polovicu... Prečo? Čítajte na stránkach najnovšej, novembrovej EVY.

FASHION ALLERT: Káro, tartan a pepitový vzor kraľujú  jesennej sezóne. Rozbite ich „dámičkovský šmrnc“ pomocou výrazných farieb, kvetinových potlačí a originálnych doplnkov. Britský šarm znesie  trocha panku! Listujte od strany 48 „Retro šik.“

 

MILIARDOVÁ KYLIE JENNER: Ľudia ju najčastejšie prirovnávajú k staršej sestre Kim, ona však o sebe tvrdí, že na rozdiel od nej si slávu vôbec neužíva a chcela by zažiť pocit neznámej osoby. Čítaj príbeh Kylie o tom, čo všetko sa dá stihnúť do 21-ky.

 

Len počas HRIEŠNE DOBRÝCH NÁKUPOV!

Vyhrajte outfit od Róberta Vrzalu! Rozruch a kontroverziu má v DNA, veď kto by mohol zabudnúť napríklad na tričká Už si vrzala? My nie, preto sme svieži pohľad návrhára Róberta Vrzalu využili pri tvorbe unikátnej nákupnej tašky, ktorá na vás čaká vo všetkých Auparkoch cez naše októbrové Hriešne dobré nákupy. Nakúpte exkluzívne iba počas hriešne nákupného víkendu a získajte originálny fashion outfit od top dizajnéra Róberta Vrzalu. Ako na to? Nakúpte počas nákupného víkendu v Auparku Bratislava, Piešťany, Žilina, alebo Košice, vyplňte súťažný lístok a ste v hre o originálny outfit.

Je tu 4. kolo najvoňavejšej súťaže EVA VÔŇA ROKA

Testujte! Hlasujte! Vyhrajte s EVOU! Voňavá súťaž EVA VÔŇA ROKA je tu už so svojim 4. kolom. Vyberte si aj tento mesiac spomedzi parfumových noviniek a hlasujte počas celého mesiaca! Nielen do jesenných dní predstavujeme nový GUCII Bloom Nettare Di Fiori, BOSS The Scent Private Accord for Her, či Mon Guerlain Eau de Toilette. Voňavé novinky ovoniavajte počas celého októbra v parfumériách FAnn a Marionnaud po celom Slovensku! Hlasuj a vyhraj s EVOU 350 PARFUMOV. Klikajte na www.evavonaroka.sk

 

Pošlite práve teraz SMS na číslo 6664 a vyhrajte 3 x 100 € poukážku od FAnn parfumérie a 3 x 100 € poukážku od parfumérií Marionnaud!!!

 

S novembrovou EVOU štartujú shopping dni v Auparkoch. Tešíme sa na EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY. Už v dňoch od 18. októbra až do nedele, 21.10.2018.

NAJNOVŠIE články

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×