×
#Móda

Viete, prečo na žiadnej prehliadke Chanel nechýba táto dáma?

10.5. 20:32 Odpoveď je jednoduchá. Caroline de Maigret je ambasádorkou značky Chanel a bez preháňania môžeme povedať, že patrí do úzkeho „rodinného“ kruhu značky.

Caroline de Maigret je francúzska modelka, hudobná producentka, ambasádorka značky Chanel a bola jednou z najobľúbenejších modeliek a priateľkou Karla Lagerfelda. Má 48 rokov a ako modelka spolupracovala okrem značky Chanel so značkami Dior, Louis Vuitton, Balenciaga, Hermès a mnohými ďalšími. V roku 2013 bola tvárou zimnej kampane značky Prada, o rok neskôr sa stala tvárou značky Lancôme.

Caroline de Maigret na módnej prehliadke Chanel ready-to-wear kolekcie na leto 2020.
Zdroj: Chanel

Jej spolupráca so značkou Chanel sa začala na móle v roku 2000, keď predvádzala jarnú ready-to-wear kolekciu Chanel Karla Lagerfelda. Odvtedy absolvovala nespočetné množstvo prehliadok v Grand Palais. Počas spolupráce so značkou Chanel ju Karl Lagerfeld opísal ako "intelektuálnu dedičku zo Saint-Germain-des-Prés a typickú Parížanku, ktorá ale nie je všedná.“ Teraz pracuje pre módny dom Chanel na opačnej strane, stojí za kamerou a režíruje videá. Nechýba na žiadnej módnej prehliadke značky Chanel a jej názor na módne kolekcie rešpektuje každý, kto v móde niečo znamená. VIAC FOTIEK ŠTÝLOVEJ CAROLINE NÁJDETE V GALÉRII.