Ilustračné foto.
Foto: Hviezdna jeseň s CCC, Butterfly creative
#Móda

Večer plný párov novej sezóny, ktoré by ste najradšej mali doma!

Ilustračné foto.
Foto: Hviezdna jeseň s CCC, Butterfly creative
#Móda

Večer plný párov novej sezóny, ktoré by ste najradšej mali doma!

22.9. 0:01 CCC prinieslo netradičnú módnu prehliadku, počas ktorej predstavilo nové kúsky kolekcií, na ktoré sa môžeme tešiť v sezóne Jeseň-Zima 2020.

Sexy červené lodičky, krémové čižmičky kovbojského strihu, farebné tenisky či minimalistické topánky na vysokej podrážke? Nové kolekcie značiek CCC obujú naozaj každého. Hostia utorkovej módnej šou, ktorú CCC pripravila v petržalskom Lombardi fashion house, sa o tom mohli presvedčiť na vlastné oči.

CCC predstavilo topánky svojich piatich značiek. Obľúbenú nadčasovú značku Lasocki pre celú rodinu s dlhoročnou históriou, ktorá tentoraz mierne pritvrdila a do svojej kolekcie na chladné dni vniesla punc prísnosti. Výrazné podrážky, lesklé povrchy či imitácie zvieracích povrchov pri niektorých modeloch podčiarkuje aj vybíjaním či kontrastne jemným viazaním. Rovnako nadčasovou je aj minimalistická a vysoko elegantná značka Gino Rossi, ktorá sa veľmi vkusne pohráva s vojenským štýlom a prináša detaily v podobe vreciek, praciek, prešívania či hrubých šnúrok.

Naopak, topánky podľa najhorúcejších módnych trendov hýriace textúrami, farbami a detailmi prináša značka Jenny Fairy. Pre všetky, ktoré okrem trendovosti dbajú aj na to, aby kráčali ako zvodné divy je tu zase značka DeeZee, ktorej tentokrát kraľujú odtiene hnedej, sivej a bordovej farby. Pohodlnosť na športové aktivity ale aj mestské presuny počas nabitých dní najlepšie splní značka Sprandi, ktorá túto sezónu okrem tradičného teniskového strihu ponúka aj modely s trendovo rozšírenou podrážkou.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Hviezdna jeseň s CCC, Butterfly creative

V dámskych modeloch sa po červenom koberci pretancovali tanečníčky skupiny Mondance pod taktovkou Moniky Prikkelovej, ktorých ladnosť pohybov mnohým vzala dych. Okrem toho šou predviedla aj niekoľko pánskych modelov. Všetky modely sú dostupné v predajniach a na e-shope spoločnosti.

Hostí večerom v romanticky kvetovaných šatách kombinovaných s bordovými čižmičkami sprevádzala Soňa Skoncová, ktorá je už dlhšiu dobu spájaná s aktivitami značky. Ďalšou hviezdou večera bola speváčka Aless Capparelli, ktorá odpremiérovala svoju pesničku Balance a jej klip.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Hviezdna jeseň s CCC, Butterfly creative
autor:  PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.