×
Foto: Getty Images
#Móda

Tú chcete! Ikonu medzi kabelkami túži vlastniť každá žena: Aha, aká je krásna (FOTO)

19.5. 2020 9:02 Túžite po kabelke, ktorá spája módny dizajn a funkčnosť zároveň? Kabelka Furla Metropolis Mini Crossbody je vhodná pre každý vek, štýl i príležitosť. Môže byť vaša!

Radostná, pestrá, súdobá, talianska, autentická, funkčná, nevyhnutná. Všetky tieto prívlastky vystihujú jedinečný módny doplnok, ktorý milujú ženy na celom svete. Furla vyniká nielen dokonalou kvalitou, ale i prepracovaným dizajnom, ktorý spája minimalizmus s avantgardou. Klasická príťažlivosť a očarujúca predstavivosť sú tou správnou kombináciou kreativity, obdivu, jedinečnosti a hravosti, ktoré vystihujú taliansku značku založenú v roku 1927 Aldom Furlanettom v Bologni.

Furla znamená kvalitu, farebnú kreativitu a súčasný taliansky životný štýl. Prvá obrandovaná kabelka sa objavila na trhu v sedemdesiatych rokoch, keď podnik prevzali Aldove deti Carlo, Paolo a Giovanna a značka expandovala do Francúzska a USA.

Hravá ikona
Dokonalá crossbody kabelka Furla Metropolis Mini Crossbody začala svoj úspech kolekciou v sezóne jeseň 2014 a odvtedy sa z nej stal bestseller značky. Široká škála farieb, materiálov a rôznorodé povrchové úpravy robia z kabelky Metropolis must-have doplnok. GALÉRIA.

Táto popredná ikona medzi kabelkami vám nemôže chýbať.  Vydražte si svoju Furlu na Eva Charity Bazaare.

Vydraž si svoj vysnívaný kúsok!
Zdroj: evacharitybazaar.sk

Video