×
#Móda

To VÁŽNE? TAKTO sa Lela Ceterová obliekla na Českého slavíka: OBROVSKÝ prešľap, odkazujú!

16.11. 2022 12:33 Vedeli sme, že v roláku nepôjde, ale nie je toto až príliš?

Nikomu zrejme nemusíme predstavovať Českého slavíka. Galavečer je vždy veľkolepý a plný celebrít. Tento rok dokonca táto hudobná anketa oslávila krásne 60. jubileum. Slávnostný večer sa konal v sobotu 12. novembra.

Lela Vémola
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeCJBVIITxc/

Prišla aj Lela Ceterová, ktorá sa posledné týždne musela vysporiadať so škandálom svojho manžela Karlosa Vémolu. Ten ju mal totiž podvádzať s pornoherečkou Rikou Fane, ktorá zverejnila ich súkromnú konverzáciu. Lela sa však nenechala zraziť na kolená a na Českom slavíkovi sa rozhodla ukázať svojmu partnerovi, čo má doma. "Čo hovoríte na výsledok?" napísala k fotke, na ktorej je vychystaná na galavečer. Zrejme nečakala, aký hejt ju čaká.

Blondínka sa nahodila do čiernych šiat, ktoré vyvolali obrovské pobúrenie. Teda konkrétne výstrih. "Tie šaty sú obrovský prešľap," napísala jej fanúšička. "Slavík je galavečer spevákov, oblekov a elegantných šiat, nie fotenie do Playboya," napísal zas ďalší. "Veľmi nevkusné," napísala Lele pod fotku iná žena. Nuž, takto by sme mohli pokračovať do rána. POZRITE SI FOTO ŠIAT TU a napíšte nám váš názor!

Video