Foto: Mike Coppola
#Móda

Svoju prehliadku sledoval Z NEBA: Na dizajnéra značky Louis Vuitton nezabudneme!

22.1. 13:00 Bola to jeho 8. prehliadka, no nedožil sa defilé. Virgil Abloh opustil tento svet v novembri a mal len 41 rokov!

V novembri sme sa dozvedeli smutnú správu, že mladý dizajnér značky Louis Vuitton Virgil Abloh zomrel. Mal práve rozpracovanú prehliadku pánskej kolekcie na jeseň/zimu 2022-23. Včera sa v Paríži konali dve prehliadky - jedna pre verejnosť a druhá vo večerných hodinách pre priateľov a rodinu. Virgil bol určite prítomný na oboch, pretože pánske kolekcie boli jeho srdcovou záležitosťou a záverečné defilé by si nikdy nenechal újsť.

Každý hosť mal na kresle vankúš vo farbe belasej oblohy, ktorý si zobral domov ako darček a spomienku na zosnulého umelca. Modelov na móle bolo 67 a špeciálne kostýmy 20-tich tanečníkov tiež patrili k prezentácii. Virgil kolekciu dokončil na 95 percent ešte pred svojou smrťou. Včerajšiu módnu šou ozvučil sláčikový orchester a navštívilo mnoho známych hviezd ako Naomi Campbell, ktorá sa akojediná žena účastnila samotnej prehliadky, Natalia Vodianova, raperi Tyga, Offset a Diplo. Pozrite si ich krásne outfity

Naomi Campbell ako jediná ženská tvár na prehliadke Virgila Abloha
Zdroj: instagram.com/ @hypebeastkr
V EXKLUZÍVNEJ FOTOGALÉRII LEN NA NAŠOM WEBE

Video