Zuzana Čaputová
Foto: Martin Baumann TASR
#Móda

Stopercentná: Prezidentka Zuzana Čaputová v outfite roka! (FOTO vnútri)

Zuzana Čaputová
Foto: Martin Baumann TASR
#Móda

Stopercentná: Prezidentka Zuzana Čaputová v outfite roka! (FOTO vnútri)

12.1. 19:48 Farba, v ktorej pani prezidentka absolvovala oslavy 76. výročia SNP v Banskej Bystrici, bola hitom minulého roka.

Nosila sa na šatách, kabelkách na nechtoch či dokonca vo vlasoch. Reč je o klasickej modrej, ktorá sa pre svoju majestátnosť, eleganciu a nadčasovosť stala farbou minulého roka!

Experti z Pantone Color Institute vyberajú farebnú víťazku dôkladne celé mesiace. Vplývajú na ňu aktuálne trendy, ako aj dianie v zábavnom priemysle, filmoch, móde, dizajne či žiadané cestovateľské destinácie. "Classic blue" našej pani prezidentke nemohla sadnúť lepšie. Šaty, ktoré uvidíte TU, sú vďaka svojej farbe a strihu dokonalým spojencom tak povabnej a šarmantnej ženy, akou Zuzana Čaputová bez debaty je!

Modrá je veľmi univerzálna, svedčí blondínkam, brunetkám, aj červenovláskam. Rozumie si s mladším, ale aj so starším vekom a výborne vyzerá na akejkoľvek konfekčnej veľkosti. Pani prezidentka ľahučké modré šaty pod kolená kombinovala s čiernymi lodičkami a čiernou aktovkou. Výsledok? Úžasný! Pozrite si GALÉRIU.

Anketa
Páči sa vám štýl pani prezidentky Zuzany Čaputovej?
  • 80%
  • 20%

Video

Diskusia