Foto: Redakcia EVA
#Móda

Zhrešte s novou EVOU: Štartujeme EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY JESEŇ 2018!

Foto: Redakcia EVA
#Móda

Zhrešte s novou EVOU: Štartujeme EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY JESEŇ 2018!

18.10. 2018 9:35 Sú tu EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY JESEŇ 2018. Navštívte už dnes Aupark Bratislava, Piešťany, Žilina a Košice a vychutnajte si nákup plný zliav. Zľavovú knižku nájdete pribalenú exkluzívne len vo svojej novembrovej EVE, ktorá je práve v predaji!

Štartujeme náš najväčší nákupný sviatok. Sú tu EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY JESEŇ 2018. Zľavové kupónové knižky nájdete pribalené LEN v najnovšej EVE na titulke s krásnou Zendayou.

EVA Hriešne nákupy 2018
EVA Hriešne nákupy 2018
Zdroj: Redakcia EVA

NAKÚPTE POČAS HDN A VYHRAJTE OUTFIT OD DIZAJNÉRA!

Ako na to?

Nakúpte exkluzívne iba počas hriešne nákupného víkendu a získajte originálny fashion outfit od top dizajnéra Róberta Vrzalu. Ponechajte si lístok zo svojho nákupu v Auparku Bratislava, Piešťany, Žilina, alebo Košice, vyplňte súťažný lístok a ste v hre! A to už stojí za to, nie?!

Robo Vrzala vytvoril túto jeseň taktiež exkluzívne len pre Hriešne dobré nákupy aj unikátnu nákupnú tašku, ktorá na vás čaká vo všetkých Auparkoch. Odneste si v nej svoj fashion nákup. K nemu môžete mať aj originálny outfit. Hrajte s nami a vyhrajte!

EVA Hriešne nákupy 2018
EVA Hriešne nákupy 2018
Zdroj: Redakcia EVA
Top fashion tipy na nákup nájdete aktuálne aj na stránkach najnovšej EVY. Nepremeškajte a odneste si ju spolu so zľavovými kupónovými knižkami. Iba v NOVEMBROVEJ EVE.

Tešiť sa môžete aj na skvelý sprievodný program, skvelé vystúpenia, líčenie a darčeky. Užite si víkend vo svojom Auparku a zhrešte s EVOU. Viac na www.aupark.sk.

Tešíme sa na vás počas EVA HRIEŠNE DOBRÝCH NÁKUPOV. Až do nedele, 21.10.2018!

Zdroj: redakcia EVA
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra