Foto: Domáci odev, Tchibo
#Móda

Staré tepláky na home office? Siahnite po týchto štýlovkách!

Foto: Domáci odev, Tchibo
#Móda

Staré tepláky na home office? Siahnite po týchto štýlovkách!

27.11. 9:00 Vieme, vieme, kto už by len hodnotil ako vyzeráte, keď sedíte počas práce doma. Lenže podľa odborníkov vaše oblečenie dokáže ovplyvniť výkon práce aj počas home officu!

Ráno vstanete, dáte si sprchu, naložíte pračku a šup k počítaču. V hocičom. Zo skrine vyťahujeme veci „na doma“, ktorým sa skončila životnosť tak pred dvoma rokmi. A nebyť pandémie, možno by ste v nich nevybehli ani so smeťami. Podľa odborníkov na time management je však isté jedno: To, čo si ráno oblečieme, priamo ovplyvňuje nielen našu náladu a sebavedomie, ale aj pracovný výkon. Ak teda chcete na svojej kariére zamakať, myslite na to už pri upratovaní šuplíka s domácimi odevmi. Pretože práve teraz je ten správny čas na pohodlný, ale stále super štýlový home office dress code.

Tepláky

Už dávno sa nám nespájajú s ihriskami, telesnou na základke a sobotňajším upratovaním. Česaná teplákovina je kvalitná, nežmolkuje sa, vydrží aj vyššie teploty pri praní a vyzerá chic. Áno, aj tepláky vedia byť chic. Správne skombinované (logo je bonus!) sú akceptované aj mimo domova a posilky. Miesto klasiky skúste na smotanové, béžové, nude, levanduľové alebo vínovočervené.

Tepláky a tričko, Reserved
Zdroj: Reserved