Foto: Huawei
#Móda

Spojte módu a technológie s Huawei P60 Pro: Top fotky a nádherný dizajn

27.5. 0:00 Buďte vždy trendy so smartfónom Huawei P60 Pro, ktorý je štýlovým módnym doplnkom pre moderné ženy. Jeho luxusný dizajn a špičkové vlastnosti vás jednoducho očaria. Zachyťte dokonalé selfíčka na prvý pokus, či dôležitú chvíľu zo života a zdieľajte ich s celým svetom pomocou najlepšieho fotoaparátu v smartfóne P60 Pro. Užite si neprekonateľný pocit sebavedomia a výnimočnosti so prekrásnym klenotom vo vašich rukách, s ktorý vyniknete v každej situácii.

 Estetika nadovšetko

Zvykne sa hovoriť, že láska na prvý pohľad v súčasnosti už ani neexistuje, no pri smartfóne Huawei P60 Pro to rozhodne neplatí. Už na prvý pohľad vás zaujme jeho sofistikovaný dizajn vo farbe Rococo Pearl s lesklou perleťovou textúrou, ktorý je inšpirovaný štruktúrou ozajstnej perly a každý kus má svoj jedinečný neopakovateľný vzor. Svetlé tóny bielych línií z neho robia elegantný módny doplnok, ktorý viete skvelo kombinovať k akýmkoľvek štýlom. Ak chcete pôsobiť elegantne, dokonale sa hodí k formálnym outfitom. Ako sexi diva s ním vyniknete na každej párty a ak túžite po decentnom looku napríklad na rodinnej oslave, môžete sa naňho vždy spoľahnúť. Huawei P60 Pro bez problémov skombinujete s akýmkoľvek outfitom.

Ilustračné foto
Zdroj: Huawei

Najlepší fotoaparát pre každú ženu

Túžba po kráse, tá nikdy nezostarne a u žien to platí azda dvojnásobne. Vďaka novinke od Huawei sa však o vašej kráse nemusíte presviedčať, pretože bude zvečnená na každej jednej fotografii. Huawei P60 Pro s 13 Mpx ultra širokým snímačom a 48 Mpx teleobjektívom získal ocenenie DXOMARK, ktoré mu na jeho zoznam dokonalých vlastnosti pridal aj titul najlepší fotomobil súčasnosti. A to dokonca aj v zlých svetelných podmienkach. Aj pri nedostatočnom osvetlení totiž vytvorí rovnako dokonalé a kvalitné fotografie, ako pri svetle. Nemusíte sa preto obávať, že celá vaša snaha o dokonalý look vyjde v nočnom klube nazmar - práve naopak. Vďaka špičkovému fotoaparátu Huawei P60 Pro budete na fotkách za hviezdu.

Krása je ukrytá v detailoch a ak patríte k detailistkám, určite o tom viete svoje. Aj preto by smartfón Huawei P60 Pro nemal uniknúť vašej pozornosti. Vďaka špičkovému fotoaparátu dokáže vytvoriť kvalitné a detailné fotografie aj z veľkej diaľky. Nechajte sa preto unášať silou okamihu a dovoľte zachytiť vašu krásu v každom jednom detaile.

Ilustračné foto
Zdroj: Huawei

Funkcie pre náročné

Koľko vecí musíte za jeden deň stihnúť? A máte občas pocit, že na to tých 24 hodín vôbec nestačí?! Riešenie je jednoduché, dobehnite dobu! Ako? Stačí si zaobstarať smartfón, ktorý s vami udrží krok. Tým najideálnejším je bezkonkurenčne novinka Huawei P60 Pro, ktorý okrem pôvabného dizajnu a nadupaného fotoaparátu, ponúka omnoho viac. Očarí vás extra rýchlym nabíjaním, keďže za 10 minút ho nabijete už na 50 % kapacity batérie, čo je v každodennom zhone častokrát zachraňujúce. Rovnako tak sa môže pýšiť dlhou výdržou batérie, takže sa na neho môžete aj počas náročného dňa spoľahnúť.

Ilustračné foto
Zdroj: Huawei

Huawei P60 Pro je navrhnutý pre akékoľvek situácie, ktoré vás denne čakajú. Je dostatočne odolný voči pádu, prachu aj voči striekajúcej vode. Vydrží toho naozaj veľa a aj to z neho robí ideálneho spoločníka pre aktívne ženy. O tom svedčí aj rýchla odozva displeja a kvalitný procesor. Kombinácia týchto dvoch vlastností vám bez zbytočných problémov umožní mať spustených niekoľko aplikácií naraz. Mimochodom, všetky vaše obľúbené appky doňho bez problémov stiahnete cez obchod AppGallery, za ktorým stojí priamo výrobca. Práve preto je Huawei P60 Pro smartfón, ktorý zvládne všetko, čo si zaumienite. S Huawei P60 Pro môžete byť krásna, zvodná, ale aj náročná a aktívna, ale hlavne sama sebou.

Ilustračné foto
Zdroj: Huawei
autor:  PR článok

Video