Pištejová
Foto: Instagram / @pistejka
#Móda

Rocková pecka à la Pištejka: VAU, k jej šatám z PLESU V OPERE chýbajú už iba kanady! (FOTO)

Pištejová
Foto: Instagram / @pistejka
#Móda

Rocková pecka à la Pištejka: VAU, k jej šatám z PLESU V OPERE chýbajú už iba kanady! (FOTO)

13.1. 9:50 Čo nosí túto sezónu rebelantská duša? Šaty z exkluzívnych materiálov s ostro kontrastujúcimi prvkami sú HOT trend sezóny!

Keď sme uvideli šaty, ktoré na Plese v opere predviedla návrhárka Janka Pištejová, okamžite sme si k nim predstavili koženú biker bundu a kanady. OK, samozrejme netvrdíme, že tak mala prísť na jednu z najprestížnejších akcii roka, iba cibríme našu predstavivosť.

Čierna róba, ktorú zdobili žiarivé prvky, pôsobili ako nočná obloha a sú úplne z iného súdka ako tie, v ktorých prišla Janka na ples vlani. O účes sa aj tento rok postaral Jirko Blatný, mejkap dotiahla do dokonalosti @beauty.by.adela.

Koža, vybíjané prvky a vôbec, všetko rockerské v kombinácii s nežnými prvkami, je top fashion trend už niekoľko sezón. Toto kombo v sebe spája divokosť, ležérnosť a, samozrejme, rebéliu. Nebojte sa experimentovať, budete hviezda!

Móda rockerov bola pôvodne veľmi pohodlná, ich silnou stránkou boli teplé flanelové košele a mohutné topánky. Dnes tento štýl dopĺňa veľký sortiment punkových doplnkov, vybíjanie, šatky, voľné oblečenie i sexi zvodné priesvitné kúsky. 

FOTKY JANKY PIŠTEJOVEJ Z PLESU V OPERE UVIDÍTE NA DRUHEJ STRANE.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra