Foto: Profimedia.sk
#Móda

Rita Ora vám ukáže, čo sa TERAZ nosí: Ultra-trendový doplnok musíte mať!

18.5. 2020 14:33 The Mirrored Shield váš zrak ukryjú pred slnkom a váš imidž zachránia pred nudou!

Street style ešte nikdy nebol zábavnejší. Čím výraznejší doplnok si na seba dáte, tým viac slávy zožnete. Nosí sa totiž všetko extravagantné, čo sa týka slnečných okuliarov, tak priam  šokujúce. Model slnečných okuliarov Kenzo The Mirrored Shield pripomína ochranné pracovné okuliare z plexiskla. Sú ozdobené drobnými dierkami na bokoch sklíčok. Tienidlá odrážajú slnečné žiarenie a poskytujú 100% UV ochranu. Plastové rámy im dodávajú športový vzhľad, čo ale nebráni tomu, aby ste ich nosili k letným šatám alebo k formálnej móde. Jedna z najúspešnejších osobností súčasnosti Rita Ora podľahla futuristickým okuliarom a už sa ich nemieni vzdať. Ani nemusí, budú sa nosiť aj o dva či o päť rokov.
V našej aukcii môžete získať presne taký istý model s bielymi rámami, aký nosí Rita!

Rita Ora sa okuliarmi od KENZO rada chváli na Twitteri
Zdroj: Twitter.com

Ale ešte si pripomeňme, že okrem super vychytávok a zábavy nám ide najmä o dobrú vec: tento rok rozdelíme výťažok šiestim bezpečným azylovým domom a krízovým centrám pre týrané ženy. Konkrétne sú to: Centrum Slniečko v Nitre, Tamara v Trnave, Luna v Trenčíne, Áno pre život v Rajeckých Tepliciach, Jozefínum v Dolnej Krupej a Únia žien Slovenska v Rimavskej Sobote. Pretože my ženy si MUSÍME navzájom pomáhať!

Eva Charity Bazaar ponúka aj tento imidžový doplnok. Kto bude mať odvahu a štýl vynosiť ho??
Zdroj: Eva

Ďakujeme každej čitateľke, ktorá sa zaregistruje a bude dražiť - spolu opäť dokážeme veľké veci! Stačí kliknúť na www.evacharitybazaar.sk