RESERVED
Foto: RESERVED
#Móda

RESERVED siaha po HVIEZDACH: Tvárou historicky najväčšej kampane je TÁTO modelka!

RESERVED
Foto: RESERVED
#Móda

RESERVED siaha po HVIEZDACH: Tvárou historicky najväčšej kampane je TÁTO modelka!

2.10. 12:00

Po spolupráci s Kate Moss, Cindy Crawford, Adwoa Aboah a Irina Shayk značka RESERVED opäť siaha po hviezdach. Tvárou kampane pre jeseň a zimu 2019/20 nie je nikto iný ako hviezda sociálnych sietí a slávna topmodelka Kendall Jenner! 

„Ciao Kendall!“ 

Kendall Jenner. Ikona súčasnej pop kultúry, kráľovná sociálnych médií a top modelka je dnes známa po celom svete. Objavuje sa na takmer každom fashion weeku od New Yorku, cez Londýn, Milano až po Paríž a aby toho nebolo málo, prešla sa aj po móle vytúženej Victoria´s Secret Fashion Show!

Ak niekomu dnešný svet modelingu patrí, tak je to rozhodne Kendall. A aj ten instagramový, kde ju sleduje viac ako 116 miliónov fanúšikov, napriek tomu, že zo svojho súkromia neukazuje všetko! 

RESERVED
RESERVED
Zdroj: RESERVED
Vďaka svojej manažérskej mamičke a slávnym sestrám má modelka kamery za chrbtom od svojich 11-tich rokov! Nesmieme sa čudovať, že si z času na čas uplatní svoju malú revoltu a zakáže rodine, aby ju nasledovala na jej pracovných cestách. 

Na obálkach časopisov debutovala ako 14-ročná. Rýchlo sa stala tínedžerskou hviezdou a tvárou „Teen Vogue“. Dnes, po takmer dekáde v módnom priemysle, je ťažké spočítať všetky obálky časopisov, na ktorých sa prezentovala.

 

Kendall Jenner x RESERVED 

V poslednej produkcii RESERVED Kendall dokazuje, že nie je len skvelou modelkou, ale môže sa pochváliť aj hereckým talentom.

Vo videu, režírovanom Gordonom Von Steiner, sa Kendall premieňa na hviezdy najznámejších talianskych filmov. Tancuje, zvádza a flirtuje s kamerou ako najväčšia filmová hviezda. 

Kendall má v kampani RESERVED veľa tvárí – niekedy pripomína Sophiu Loren v Manželstve po taliansky; inokedy dievčenskú Natalie Portman vo filme Léon:profesionál, alebo femme fatale.

Režisér Gordon Von Steiner spolupracoval medzi inými aj so značkami ako Prada, Gucci alebo americký Vogue a bol tvorcom predchádzajúcich RESERVED filmov ako #ILoveYouCindy alebo #IcanBoogie.

RESERVED
RESERVED
Zdroj: RESERVED

Osobou zodpovednou za vzhľad Kendall v novej kampani RESERVED je Jacob K, stylista módnych show Versace, spolupracovník časopisov ako W a Dazed. Je zodpovedný aj za titulku talianskeho Vogue, kde hviezdi práve Kendall.

Štýl by Kendall

Kendall je nepochybne jednou z najväčších osobností módneho sveta. So svojou výškou 180 cm je na popredných miestach v zozname najlepšie platených modeliek podľa Forbes. 

V súkromí volí pohodlie. Jej prirodzená voľba sú džínsy - klasické, modré s vysokým pásom. Rada ich kombinuje s jednoduchými, zladenými topmi, alebo crop topmi, ktoré odhaľujú jej ploché vyšportované brucho.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Zdroj: Getty Images
Na jej Instagrame sa často objavujú fotografie v bikinách, tričkách alebo v spodnej bielizni, kedy idú fanúšikom vypadnúť oči!

Kúsky na jeseň a zimu 2019/20 z kolekcie RESERVED budete milovať rovnako ako Kendall. Všetko podstatné nájdete TU: www.reserved.com

Zdroj: PR článok
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra