Foto: Remixshop.com
#Móda

Prezradíme vám niekoľko dôvodov, prečo nakupovať z druhej ruky

17.6. 10:00 Móda je neustále sa vyvíjajúce odvetvie. Vidíme, ako štýly prichádzajú a odchádzajú, ako sa trendy spájajú do niečoho nového a vzrušujúceho. A predsa sa často stáva, že máme málo peňazí a zdanlivo nemáme čo na seba, keď sa pozeráme na svoje plné šatníky.

Chodíme z obchodu do obchodu a skúšame si stovky outfitov v nádeji, že dosiahneme požadovaný vzhľad bez toho, aby sme minuli kopec peňazí. A tým sa dostávame do pasce rýchlej módy - neustále si kupujeme nové oblečenie, ktoré nám pretečie šatníkom, a hoci sme zaň minuli veľa peňazí, po pár dňoch už nemáme nič zaujímavé na seba.

Ilustračné foto
Zdroj: Remixshop.com

Nakupujte inteligentne - osviežte svoj štýl - nezničte svoju peňaženku

Myslíte si, že štýl nevyhnutne stojí veľa peňazí? A vedeli ste, že móda je v súčasnosti jedným z najväčších znečisťovateľov životného prostredia? Ale nemusí to tak byť! Môžete sa vedome rozhodnúť šetriť peniaze a planétu nakupovaním špičkových módnych značiek bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti štýlu.

 Ako na to? Jeden z najväčších online predajcov módy z druhej ruky v Európe remixshop.com denne pridáva do svojho predaja viac ako 15 000 jedinečných položiek od luxusných, stredne drahých a cenovo dostupných značiek, ktoré vám pomôžu rozvinúť váš výnimočný štýl. A nielen to - každá uvedená položka je vyberaná ručne a spĺňa naše vysoké štandardy kvality. Ceny svetoznámych značiek na Remixe sú nižšie ako v maloobchode a denné zľavy dosahujú až 90 %.

Ilustračné foto
Zdroj: Remixshop.com

Štýl na mieru

Okrem toho vám Remix ponúka aj možnosť ľahko sa orientovať v tovare a objaviť dokonalý kúsok, ktorý podčiarkne váš osobný štýl. Môžete si jednoducho prezerať kategórie oblečenia alebo si vytvoriť vlastné filtre a dostávať upozornenia na novo nahrané položky a zľavy na ne, čo vám pomôže nájsť dokonalé šaty, kabelku, bundu alebo akýkoľvek iný tovar, ktorý hľadáte od niektorej z našich svetových značiek.

Posunutie udržateľnosti o krok ďalej

Šetrenie peňazí a udržateľnosť sa však nekončí len pri vašich nákupných zvyklostiach. V skutočnosti sú len prvým krokom na ceste. Predtým, ako sa začnete tešiť z nových kúskov, si v šatníku urobte miesto.

Remix vám umožní dať oblečeniu a doplnkom nový život namiesto toho, aby ste ich vyhodili a znečistili planétu. Je to výhra pre všetkých! Ďalším predajom získate peniaze za veci, ktoré už nenosíte, a zároveň chránite životné prostredie.

Ilustračné foto
Zdroj: Remixshop.com

Je to také jednoduché, ako to znie. Na začiatku procesu musíte vybrať položky, ktoré vám už neslúžia. Musia byť v takom stave, aby ste ich mohli darovať napríklad kamarátovi. A nebojte sa, na stránke remixshop.com nájdete stovky značiek, ktoré môžete ďalej predávať.

Ponuku od spoločnosti Remix na svoje položky môžete získať v niekoľkých jednoduchých krokoch bez toho, aby ste museli nahrávať fotografie alebo poskytovať akékoľvek ďalšie informácie o nich. Objednáte si tašku Remix, naplníte ju a odošlete. Po schválení vášho oblečenia dostanete ponúknutú platbu bez toho, aby ste museli čakať, kým sa položka predá.

Remixujte!

S Remixom sa stanete súčasťou cirkulárnej módy. Umožňuje vám zostať štýlovým, držať krok s módnymi trendmi, nakupovať moderným a inteligentným spôsobom od špičkových značiek a zároveň šetriť vaše ťažko zarobené peniaze. A aby toho nebolo málo, pomáhate chrániť aj našu planétu. Alebo ako hovorí naše motto - reuse, reduce, remix!

autor:  PR článok

Video