Janka Pištejová
Foto: Jana Pištejová
#Móda

Predstavujeme najsexi glamour rúško na svete, z ktorého existuje len 1 kus: A môže byť váš!

Janka Pištejová
Foto: Jana Pištejová
#Móda

Predstavujeme najsexi glamour rúško na svete, z ktorého existuje len 1 kus: A môže byť váš!

28.3. 16:00 TOP slovenskí návrhári sa spojili s EVOU a spolu pomôžeme Slovensku! Do dražby rúšok sa zapojila aj Jana Pištejová, ktorá pre vás ušila krásu nebeskú.

Rúška tu s nami zrejme nejaký čas pobudnú a tak sme si povedali, keď už, tak už! Budeme nosiť na tvárach slovenský dizajn a ešte nás bude hriať pri srdci pocit, že sme pomohli. Preto najlepší slovenskí návrhári ušili nevídané originálne rúška a vrenovali nám ich do dražby, ktorú spúšťame už - pozoooor-

V pondelok, 30. marca na www.evacharitybazaar.sk

Kto chce dražiť, musí sa registrovať. Peniažky venujeme iniciatíve Kto pomôže Slovensku, ktorá pomáha zdravotníckym zariadeniam zvládnuť pandémiu koronavírusu cez prehľadný systém financovania a zabezpečenia materiálnej pomoci pre nemocnice a domovy sociálnych služieb. Každé euro sa ráta!

Keď sme oslovili s našim projektom návrhárku Janku Pištejovú, nezaváhala ani chvíľu. Pozrite sa v galérii na jej výtvor, ktorým opäť dokázala, že je majsterkou jemnej rafinovanej ženskosti a nenadarmo patrí medzi najobľúbenejšie návrhárky božských šiat pre exkluzívne príležitosti.O toto rúško bude bitka, cítime to!!

Video

Diskusia
#evahriesnedobra