×
Foto: Linda Kisková Bohušová
#Móda

Pohodlné a štýlové: Také sú topánky z novej kolekcie ECCO, ktorej tvárou je Ivana Gáborík!

8.10. 2021 7:00 Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie pohodlné, kvalitné a štýlové topánky? Nám jednoznačne škandinávska značka ECCO, ktorá predstavila novú kampaň #MOVESLIKEYOU. Tvárou nie je nik iný, ako krásna Ivana Gáborík. Pozrite si nádherné kúsky v jej podaní!

ECCO patrí medzi popredné svetové obuvnícke značky. Dokonale kombinuje štýl s pohodlím. Ich úspech? Ten je postavený na používaní prvotriednych usní a inovatívnych technológií. Je tiež sympatické, že okrem kvality sa u tejto rodinnej značky založenej v Dánsku myslí ekologicky aj zodpovedne - každý aspekt výrobného procesu, od produkcie usní až po obchodné aktivity, je starostlivo zvažovaný a kontrolovaný. 

SLOW FASHION

Škandinávsky dizajnový princíp značky ECCO odráža jednoduchý, krásny a kvalitný tovar, ktorý sa má používať dlhodobo, a nie vymieňať. Pre dobro ľudí a planéty značka ECCO neustále posúva štýlové, technologické a funkčné vlastnosti svojich materiálov - najmä v oblasti inovácie usní.

Krásna Ivana Gáborík s topánkami od značky ECCO.
Zdroj: Linda Kisková Bohušová

#MOVESLIKEYOU

No a aké posolstvo nesie nová kampaň, ktorej tvárou je Ivana? Predstavuje energickú a pozitívnu platformu plnú pohybu, ktorou sa značka snaží ukázať, že aj ona je stále v pohybe – či už sa to týka nových designov alebo zlepšovaní technológií výroby a materiálov. Či už si budete užívať slobodu a celodenné pohodlie v nových dámských teniskách ECCO ELO, alebo ležérnu jeseň s modelmi ECCO MODTRAY, môžeme vám garantovať, že v topánkach značky ECCO kľudne obídete ľahkým krokom hoci aj celý svet.

Krásna Ivana Gáborík s topánkami od značky ECCO.
Zdroj: Linda Kisková Bohušová

ECCO MODTRAY mokasíny

Pastelové mokasíny so zvýšenou podrážkou sa hodia skvelo k šatám, ale aj k jeansom. Jedinečná kombinácia inovatívneho pohodlia a distingvovaného štýlu vás s ľahkosťou prevedie pracovnými schôdzami ale aj večerami s klientami či s vašimi priateľmi. Cool & chic! Kúpite ich TU.

ECCO MODTRAY, cena 139,95 €
Zdroj: Linda Kisková Bohušová

ECCO MODTRAY členkové čižmy

Tie najlepšie outfity vydržia dlhšie než jednu sezónu. Objavte luxusné neformálne modely chelsea boots ECCO MODTRAY, ktoré budete nosit ešte niekoľko sezón. Zhotovené z kvalitných koží vyrobených vo vlastných garbiarňach ECCO, ktoré topánkam dodávajú sofistikovaný nádych a poskytujú vynikajúce pohodlie pri nosení. Funkčnosť & štýl: Odolná gumová podošva a elegantný design. Nadčasový model pre každú príležitosť. Kúpite ich TU.

ECCO MODTRAY, cena: 159,95 €
Zdroj: Linda Kisková Bohušová

ECO ELLO tenisky

Neprestaňte sa hýbať v nových teniskách tejto sezóny, ktoré sú dôkazom toho, že pohodlie nikdy nevyjde z módy. Vďaka extra mäkkému a ľahkému materiálu tenisky dokonale tlmia nárazy a sú flexibilné aj odolné. Tieto vkusné prémiové tenisky vybavené unikátnou technológiou značky ECCO ponúkajú neuveriteľný komfort a poskytujú skutočný pocit luxusu. Nápaditými teniskami ECCO ELO vyjadríte svoju osobnosť. Hravý design, super pohodlie a rýchle nazúvanie. Top voľba! Kúpite ich TU.

ECCO ELO, cena: 139,95 €
Zdroj: Linda Kisková Bohušová

Viac fotiek si môžete pozrieť v našej galérii TU a všetky obľúbené modely Ivany Gáborík nájdete na stránke ECCO - https://sk.ecco.com/sk-SK/Iversanns_feelgood.

 

https://sk.ecco.com/sk-SK

FOTO: Linda Kisková Bohušová

VIDEO: Martin Ondruš

Video