×
#Móda

Nevesty, pozor! Siahnite po TÝCHTO svadobných šatách a zaručene zažiarite

31.3. 8:11 Hľadáte dokonalé svadobné šaty? Slovenská návrhárka, Veronika Kostková, ktorá sa špecializuje na dizajn tých najkrajších bielych rób, vám zodpovie tie najdôležitejšie otázky.

3 otázky, ktoré si musíte zodpovedať predtým, kým začnete hľadať vaše svadobné šaty. Odpovedá tá najpovolanejšia! Veronika Kostková je vyhľadávaná slovenská dizajnérka, ktorá sa špecializuje na tvorbu svadobných šiat.

Na aké trendy sa môžeme v tejto sezóne 2023 v oblasti svadobných šiat tešiť?

Posledné dve-tri sezóny pomaly, ale môžeme vidieť návrat k jednoduchosti a šiat bez čipky. Možno práve preto je jedným z hlavných trendov tejto sezóny variabilita. Jednoduché šaty sú často ozvláštnené odnímateľnými prvkami ako rukavice, dlhé peleríny, pripínacie sukne - všetky kľudne ozdobnejšie, ktoré neveste dovolia rýchlo a efektne zmeniť model z teatrálneho kúsku vhodného na obrad na viac funkčný, ktorý ocení na slávnosť. Návrat hlásia aj tylové sukne a veľké mašle umiestnené na pleciach či sukniach. Čo sa týka strihu, tak opäť sú v móde korzety, ktoré vytvarujú krásnu ženskú postavu a pristanú v rôznych strihových variáciách snáď každej postave. Môj najobľúbenejší trend sú krátke šaty a nohavicové kostýmy, ktoré sa ale v našich končinách dostávajú do obľuby celkom ťažko.

Video