Foto: Viktor Hlavatovič, CCC
#Móda

Najsladšie leto na svete je leto plné radosti, farieb a chuti!

20.7. 0:00 Čo je viac? Srdce či rozum? Keď vám rozum zakazuje letné rozmary, poslúchnite srdce! Doprajte si toľko dúhy, pierok a sladkostí, koľko len chcete! Poradíme, ako na to.

Prečo nedáte dopustiť na leto? Preto, lebo praje farbám, úletom a sladkosti sú jeho povinnou súčasťou. Členovia Klubu CCC s levelom členstva Silver a Gold mali možnosť zažiť leto, sladkosti, dúhu a farby na jednom mieste. A nie že sa len prizerať! Priložiť ruku k dielu a dielo si odniesť domov spolu s poukážkou na nákup ktoréhokoľvek z veselých letných modelov z najnovšej kolekcie Jenny Fairy od CCC.

Ilustračné foto
Zdroj: Viktor Hlavatovič, CCC

To miesto má tiež svoj cveng. Le Miam Patisserie je povinnou zastávkou všetkých milovníkov vymaznaných sladkostí. Kto tam ešte nebol, možno sa tam dostane na jednej z najbližších akcií, ktoré pre svojich verných a aktívnych členov pravidelne pripravuje Klub CCC.

Tí, ktorým sa na event vďaka členstvu v klube podarilo dostať si pod vedením majsterky cukrárky z vychýrenej bratislavskej patisserie mohli nadekorovať a dochutiť vlastnú verziu Pavlovej torty a z blízka preskúmať najnovšie kolekcie v tom najsladšom „showroome“.

Ilustračné foto
Zdroj: Viktor Hlavatovič, CCC

Áno, to je presne ten klub, ktorého členmi sa môžete stať vďaka registrácii v aplikácii CCC. Okrem množstva výhod vám stúpanie po úrovniach v klube prinesie personalizované darčeky, zľavy a ponuky, ktorým sa bude len ťažko odolávať. Jednou z nich môže byť aj ďalší zo série zaujímavých eventov, na ktorých okrem darčekov dostanete aj príležitosť zažiť niečo módne, nevídané a nečakané.

Sladké so sladkým

Voľba Le Miam Patisserie bola celkom jasná. Dúhová kolekcia Rainbow Forever, Jenny Fairy a kolekcia, kde sa rozruchom nešetrí – Joyful Colors medzi legendárne dezerty pasovala ako uliata. Obe kolekcie majú v sebe nenapodobiteľný letný esprit. Či sa dosahuje pierkami alebo dúhovými farbami – oboje je na leto vynikajúca voľba. Aj k jednoduchému outfitu si môžete obuť kúsok či doladiť kabelku, ktorá z neho razom spraví fashion počin! Skúsite? Skúsili ste už?

Ilustračné foto
Zdroj: Viktor Hlavatovič, CCC

Skôr, než tak urobíte, nezabudnite na registráciu do Klubu CCC. Za každý nákup získate body a ani sa nenazdáte a budete presne na tej úrovni, ktorá vás bude najviac baviť. Vidíme sa na ďalšom zaujímavom a kreatívnom fashion evente?

Všetko o Klube CCC, registrácii, členstve a výhodách, taktiež o letných kolekciách a lákavých novinkách nájdete na stránkach www.ccc.eu/sk alebo priamo v aplikácii CCC. Príďte si tam či do kamenných predajní nabrať plné priehrštie radosti a inšpirácie, ktorá vás bude hriať pri srdci najmenej do jesene.

autor:  PR článok

Video