Najobľúbenejšia hra módnych fajnšmekrov? Multi mix vzorov! Naučte sa kombinovať ako profíčka

27.1. 13:15 Ukážte svetu, že vo vás drieme umelecká duša a miešajte vzory podľa vlastnej fantázie. Mix vzorov je dnes veľmi žiadaný a kto ho ovláda, ten vyhráva. Najlepším pomocníkom vám pritom bude vzorovaná kabelka.

Embed from Getty Images

Mix vzorov dnes nemá žiadne pravidlá, no stále platí, že je jednoduchšie spájať vzory v rovnakej farebnosti alebo s podobným farebným podkladom, tiež spájať ten istý menší a väčší vzor. Nikdy sa napríklad nemôžete pomýliť pri miešaní čiernobielych vzorov. Výsledok bude vždy perfektný. Ideálny pomocník pre začiatok je vzorovaná kabelka, ktorú môžete kombinovať s jedným či viacerými vzormi. Výtvarne zdatnejšie dámy sa môžu odviazať a úplne sa nechať unášať svojou fantáziou.

Romantické kvety, pripomínajúce poťahy z 19. storočia a leopard, street style New York.
Romantické kvety, pripomínajúce poťahy z 19. storočia a leopard, street style New York.
Zdroj: Getty Images

Ako na to? Rada pre začiatočníčky. Vyberte zo skrine vzorované kúsky v podobnej farebnej palete a položte ich aj s doplnkami vedľa seba na posteľ alebo rovno skúšajte na sebe, ktoré sa k sebe najlepšie hodia. Chce to trochu času, ale móda je hra, tak sa hrajte. Pridávajte, uberajte, vymieňajte. Vytvoriť pekný mix vzorov je ako vytvoriť umelecké dielo. Môže sa vám stať, že najkrajšie kombinácie vzniknú práve z tých kúskov, ktoré by vás predtým ani nenapadli. A tiež sa vám môže stať, že v skrini objavíte poklady, na ktoré ste dávno zabudli.
POZRITE SI GALÉRIU.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra