#Móda
Ples v Opere 2020
Foto: Ples v opere

NAJKRAJŠIE a NAJHORŠIE róby na Plese v opere: Kto ohúril a kto sklamal? Toto je naše hodnotenie

13.1. 12:00 Ples v opere tento rok oslávil 20. výročie a sprevádzali ním naše herecké legendy Milka Vášáryová a Martin Huba. V akých róbach dámy plesali? Niektoré očarili, iné sklamali. Pozrite si naše hodnotenie.

Tento rok nemáme jednu, ale hneď niekoľko favoritiek  v hodnotení o najkrajšiu róbu večera. Celkovo môžeme skonštatovať, že tento rok bol oproti iným rokom doslova žatvou nádherných šiat a dokonale zvládnutých stylingov. Len málo dám stúpilo vedľa. A zvláštnosťou dvadsiateho ročníka Plesu v opere bolo, že viaceré dámy vsadili na bielu alebo čiernu, na šaty s vlečkami, kožušinové doplnky a minimum šperkov. 

Modelka Michaela Kocianová
Modelka Michaela Kocianová
Zdroj: instagram

Ku kráľovnám večera jednoznačne patrila modelka Michaela Kocianová v bielych korzetových šatách s asymetricky riešeným riasením a vlečkou, ktoré doplnila len subtílnou retiazkou a náušnicami. V jednoduchosti je krása. 

Ivana Gáboríková s manželom
Ivana Gáboríková s manželom
Zdroj: Ples v opere

K najkrajším dámam večera určite patrila aj budúca mamička Ivana Gáboríková, ktorej ani bruško neubralo na pôvabe a zvodnej ženskosti. V nádherných šatách vyšívaných flitrami pôsobila ako anjelské zjavenie.

autor:  Zuzana Šujanová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra